صنعت نفت آبادان و گل‌گهر در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال به تساوی بدون گل رسیدند.
به گزارش ایسنا، صنعت نفت آبادان و گل‌گهر امشب (پنجشنبه) در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال به میزبانی آبادانی‌ها به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسیدند.
این دیدار به طور کل کم موقعیت و کسل‌کننده پیگیری شد اما دو تیم یکی، دو شانس نسبتا خوب گل‌زنی برای خودشان ایجاد کردند که راه به جایی نبرد.
شاگردان قلعه‌نویی در این دیدار موقعیت‌های خطرناک‌تری نسبت به بازیکنان صنعت نفت با هدایت منصوریان داشتند اما مرتضی تبریزی این موقعیت‌ها را از دست داد تا بازی با تساوی به پایان برسد. مرتضی تبریزی در نیمه نخست یک ضربه پنالتی از دست داد که احمد گوهری، دروازه‌بان صنعت نفت به خوبی توپ را مهار کرد.
گوهری در نیمه دوم هم مهاجمان گل‌گهر را ناکام گذاشت. او در این نیمه در صحنه‌ای ضربه سر خطرناک بازیکن گل‌گهر را دفع کرد و در ادامه مرتضی تبریزی روی توپ برگشتی خوب عمل نکرد و نتوانست دروازه خالی صنعت نفت را باز کند.
از نکات عجیب این دیدار، تاخیر حدودا پنج دقیقه‌ای بازیکنان صنعت نفت برای حضور در زمین برای آغاز بازی در نیمه دوم بود.
با این نتیجه گل گهر پس از کسب سومین تساوی پیاپی ۹ امتیازی شد و در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار گرفت. صنعت نفت آبادان هم با این تک امتیاز با ارزش چهار امتیازی شد و در رده سیزدهم جای گرفت.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.