سرمربی سابق تیم ملی آلمان درباره اهمیت واکسیناسیون برای عبور از کرونا صحبت کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، یواخیم لو سرمربی سابق آلمان در بحث واکسیناسیون به وضوح به نفع واکسیناسیون صحبت کرد، اما از نظر او هیچ الزامی نباید وجود داشته باشد. لوو در رویدادی که توسط ماتیاس گینتر بازیکن ملی پوش در شبکه خبری اسکای اسپورت برگزار شد، گفت: من فقط می توانم از جانب خودم صحبت کنم. اگر می خواهیم از همه گیری خارج شویم، واکسیناسیون ضروری است. برای من منطقی است که واکسن بزنم. شما فقط می توانید به همه توصیه کنید، اما تصمیم با خود فرد است. 
لوو گفت: سهمیه واکسیناسیون در همه باشگاه ها بیش از ۹۰ درصد است. اگر یک سوم جمعیت واکسینه نشوند، این بیماری همه گیر ماه ها برای آلمان مشکلات بزرگی ایجاد خواهد کرد. اگر تخت‌های مراقبت‌های ویژه پر باشد، ما واقعاً با مشکل بزرگی در کشور خود روبرو می شویم.
جاشوا کیمیچ که واکسینه نشده بود، در اواخر اکتبر نسبت به واکسیناسیون کرونا ابراز نگرانی کرده بود. او در حال حاضر همراه هم تیمی هایش سرژ گنابری، جمال موسیالا، اریک ماکسیم چوپوموتینگ و مایکل کویزانس در قرنطینه هستند.
سرمربی سابق آلمان در پایان گفت: می توانم احساس کنم که فوتبال دوباره مرا جذب می کند، انگیزه دارم و از تماشای دوباره فوتبال لذت می برم و دوباره به چیزهایی که اتفاق می افتد علاقه مند هستم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *