همدان- ایرنا- مدیرکل دفتر فنی مهندسی وزارت ورزش و جوانان گفت: با دستور وزیر ورزش، طرح‌های عمرانی ورزشی در سطح کشور که بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، با اولویت ساخت و ساز، تکمیل و بهره برداری می شود.
به گزارش ایرنا، «حمید شکیبامهر» روز پنجشنبه در سفر یک روزه به استان همدان افزود: در تلاش هستیم با حمایت و اختصاص اعتبار مورد نیاز بتوانیم طرح‌های بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی را در سطح کشور به بهره برداری برسانیم.
وی اضافه کرد: وزیر ورزش توجه ویژه به تکمیل طرح‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد دارد و از استان‌ها خواسته‌ایم به این مهم اهمیت دهند.
شکیبا مهر در بازدید از طرح‌های ورزشی شهرستان کبودراهنگ همدان خاطرنشان کرد: وضعیت پیشرفت طرح‌های عمرانی ورزش کبودراهنگ بسیار خوب است و امیدواریم با تامین اعتبار تا چند ماه آینده خانه کبدی این شهرستان آماده بهره برداری شود.
مدیر دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان همدان نیز اظهار داشت: روند ساخت طرح‌های استان همدان به خوبی در حال اجرا است و هم اکنون خانه کبدی شهرستان کبودراهنگ با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی وضعیت خوبی دارد.
«امین رنجبردار» با اشاره به شتاب در تکمیل طرح‌های عمرانی ورزشی استان همدان یادآور شد: مجموعه ورزشی بانوان کبودراهنگ ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی، سالن باستانی شهرستان بهار۵۰ درصد ، سالن لتگاه ۷۰ درصد، سالن روستای آبرومند ۵۵ درصد و سالن روستای پهنه بر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیر کل دفتر فنی مهندسی وزارت ورزش و جوانان در این سفر از طرح‌های عمرانی ورزشی بخش‌های مختلف شهرستان کبودراهنگ بازدید کرد.
همدان-ایرنا- سرپرست اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: برای تکمیل هفت طرح ملی و استانی حوزه…
همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: ۱۲ طرح نیمه تمام ورزشی این استان طی یکسال…
همدان- ايرنا- مديركل ورزش و جوانان همدان گفت: تكميل طرح هاي نيمه تمام در اولويت اصلي دستگاه…
ساری – ایرنا – رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نخستین مرکز پایش هوشمند…
بندرعباس – ایرنا- معاون اقتصادی رییس جمهوری گفت: مجتمع کشتی سازی و…
شهرکرد- ایرنا- وزیر کشور با اشاره به خشکسالی و کم‌آبی در کشور گفت:…
ایرنا- یاسوج- معاون وزیر و سرپرست معاونت حقوقی، امور مجلس و استان…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari