مربی تیم فوتبال هوادار می‌گوید تیمش بازی سختی مقابل چادرملو در رقابت‌های جام حذفی دارد.
به گزارش ایسنا، ایمان عالمی مربی تیم فوتبال هوادار در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل چادرملوی اردکان در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: ما در ابتدای فصل یک بازی دوستانه با این تیم داشتیم. چادرملو تیم بسیار خوبی است و کادر فنی خوبی دارد. این تیم بازیکنان باکیفیتی دارد و می‌دانیم و بازی سختی در پیش داریم. می‌دانیم از این بازی چه می‌خواهیم و دنبال برنامه‌های تاکتیکی خودمان هستیم و امیدوارم که بتوانیم از این مرحله صعود کنیم.
او در پاسخ به این سوال که آیا برای تیم هوادار تماس‌هایی در مورد برهم زدن ذهن بازیکنان بر نقل و انتقالات شکل گرفته است؟ گفت: نه! در این زمینه ما چیزی نشنیدیم.
عالمی درباره تیم چادرملو گفت: تیم چادرملو در هفته‌های اخیر موفق شده پیروز میدان باشد و تیم خوبی و بابرنامه‌ای است و فکر می‌کنم بازی دشواری در پیش داریم و امیدوارم بتوانم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.
او افزود: در جام حذفی، با یک پنالتی می‌تواند سرنوشت یک بازی تغییر کند. می‌دانیم که آقای الهامی با ۲ تیم مختلف قهرمان جام حذفی شده اما ما باید این بازی را در نظر بگیریم و شاید این بازی از بازی‌های لیگ برتر هم سخت‌تر باشد.
مربی هوادار درباره غیبت ساکت الهامی در نشست خبری گفت:‌ به خاطر تداخل تمرین با نشست خبری، آقای الهامی در نشست خبری حضور پیدا نکرد. به نظر من ما یک بازی بسیار خوبی خواهیم بود و با توجه به اینکه شناخت‌ بین دو تیم وجود دارد، قطعا شاهد بازی سختی خواهیم بود.
عالمی درباره نقل و انتقالات هوادار گفت: قطعا اگر بازیکن باکیفیت در هر رده‌ای وجود داشته باشد، تیم ما روی آن نظر خواهد داشت. در تیم ما، جوانانی حضور دارند که تا به حال در لیگ برتر بازی نکرده‌اند. هر بازیکنی که به درد تیم ما بخورد، قطعا انتخاب خواهد شد.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari