کرج-ایرنا- عضو البرزی تیم ملی جودو جمهوری اسلامی ایران با اشاره به برگزاری دادگاه این فدراسیون در آینده نزدیک گفت: امیدواریم تعلیق جودو کشورمان برداشته شده تا بار دیگر ورزشکارانمان بتوانند در رقابت های برون مرزی پرقدرتمندتر از همیشه حضور یابند.
علیرضا خجسته روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با برداشتن تعلیق فدراسیون جودو که ناجوانمردانه بوده ورزشکاران ما با قدرت بیشتری نسبت به همیشه در رقابت های برون مرزی شرکت و پرچم پرافتخار کشورمان را بار دیگر به اهتزاز درخواهند آورد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت جودوکاران البرزی اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به تعلیق فدراسیون، ورزشکاران این رشته ورزشی در استان نیازمند حداقل تشویق و تقدیر هستند تا انگیزه ای برای ماندن در جودو را داشته باشند.
خجسته ادامه داد: این در حالی است که رقابت های کشوری جوانان و نوجوانان برگزار اما یک تقدیر خشک و خالی از سوی ورزش استان از این ورزشکاران که توانسته اند در این دوره از رقابت ها چندین مدال را کسب کنند نشده است.
وی بیان داشت:در چنین شرایطی نیاز است تا هوای ورزشکاران را بیشتر از همیشه داشت تا در این رشته مانده و از سوی دیگر خانواده هایشان نیز امیدوارتر شوند.
علیرضا خجسته دارنده پنج مدال آسیایی و عنوان پنجمی جهان را در کارنامه خود دارد.
پس از آن کمیته انضباطی فدراسیون جهانی، نهم اردیبهشت ماه سال جاری، فدراسیون جودو ایران را به مدت چهار سال (از سپتامبر ۲۰۱۹ تا سپتامبر ۲۰۲۳) از حضور در کلیه رویدادهای بین المللی محروم کرد، بلافاصله تیم حقوقی فدراسیون جودوی ایران، شکایت دیگری را در دادگاه حکمیت ورزش علیه رای کمیته انضباطی فدراسیون جهانی به ثبت رساندند.
 سرانجام داوران دادگاه حکمیت ورزش پس از رسیدگی به لوایح شکایت، با ارسال نامه ای سوم آذرماه را به صورت ویدیو کنفرانس زمان رسیدگی به پرونده شکایت ایران اعلام کردند.
بیرجند – ایرنا – مدیرکل همکاری‌های بین‌الملل وزارت بهداشت، درمان و…
گچساران – ایرنا – معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه…
قم – ایرنا – انجمن اساتید انقلابی سطوح عالی حوزه، پیرامون مقابله با…
کرمانشاه – ایرنا- نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.