logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
ارسال پیامک تبلیغاتی
خرید بلیط هواپیما
تور کیش
خرید هاست
تور کیش از مشهد
مجید عیدی در گفتگو با ایلنا، پیرامون تساوی ملوان و تراکتور در هفته یازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: با وجود اینکه بازی خارج از خانه بود؛ اما دنبال 3 امتیاز مسابقه بودیم. البته تراکتور هم موقعیت‌های خوبی داشت و طبیعی بود که در خانه دنبال برد باشد. هر دو تیم موقعیت گلزنی زیاد داشتیم، منتهی تلاش دو تیم به تساوی و یک امتیاز رسید. برای ما  که خارج از خانه بازی کردیم یک امتیاز بد نیست. 
وی در خصوص واکنش بعد از گل بازیکنان ملوان و صحبت‌های بازگیر با افرادی که دورتر بودند،  افزود: بعد از گلزنی بازیکنان جمع شدند و رو به آقا مازیار(زارع) که به دلیل مسائل بازی قبلی روی سکو بود، اشاره کردند و در واقع این گل را تقدیم ایشان کردند. چند بازیکن که فاصله دورتری داشتند، بازگیر به آنها اشاره کردند که نزدیک شوند ولی به دلیل فاصله و دوری متوجه نشدند. بنابراین مورد خاصی نبود. تیم ما هر بازی نمایش خوبی به نمایش می‌گذارد، اما در چندین مسابقه نتیجه لازم را نگرفتیم و تحت فشار بودیم.
بازیکن تیم فوتبال ملوان درباره بازی معوقه با فولاد خوزستان، گفت: فولاد از نظر ساختاری و نرم افزاری، شرایط بسیار خوبی دارد و در هفته‌های اخیر هم شرایط خوبی نداشته است. تیم ما انگیزه زیادی دارد در بازی خانگی با 3 امتیاز از زمین خارج شود. 
عیدی با اشاره به کامبک ملوان مقابل تراکتور آن هم در تبریز که نشانگر شرایط متفاوت سپیدپوشان خزر نسبت به هفته‌های اول است، تصریح کرد: تیم ما جوان است و در هفته‌های سوم و چهارم که شرایط مشابه پیش آمد گفتیم، هر چقدر جلوتر برویم، پخته‌تر بازی می‌کنیم. دوستان و مربیان فوتبالی که بازی تیم را دیده‌اند، انسجام و تلاش ما اشاره دارند. مطمئن باشید مقابل فولاد به دنبال 3 امتیاز هستیم تا دست پُر به تعطیلات برویم و از منطقه خطر دور شویم. دوست داریم در این شرایط، حال دل طرفدارانمان را با فوتبال خوب کنیم.
انتهای پیام/

سفرمارکت بلیط هواپیما

خرید بلیط اتوبوس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط varzeshikhabari