منتشر شده در 1391/06/14
منتشر شده در 1391/06/14
در قلب اولین فایلی که مجله کاغذی Futura را باز می کند: ماه و آخرین اسرار آن. موضوعی که با بازگشت انتظاری انسان ها به سطح و همکاری های بین المللی، تا پایان دهه در سرفصل اخبار قرار خواهد گرفت. روزهای آخر برای استفاده از -20٪ تخفیف در Mag Futura! !
[در ویدیو] Le Mag Futura، اولین نسخه Futura برای خود چالش جدیدی ایجاد کرده است: نوشتن یک مجله کاغذی! این بررسی بر چهار سؤال اصلی متمرکز است که با نظرسنجی، گزارش یا مصاحبه‌های اصلی بررسی می‌شوند. این Mag یک چالش بزرگ برای رسانه های وب مستقل است و به همین دلیل است که ما به حمایت شما نیاز داریم.
با نزدیک شدن به روز پدر، ما یک پیشنهاد ویژه برای شما تدارک دیده‌ایم تا عزیزانتان را نوازش کنید یا صرفاً Mag Futura را با قیمتی ترجیحی (به شما) ارائه دهیم:
Mag Futura به جای 19 یورو 15 یورو است، یعنی نزدیک به 20 درصد تخفیف! Mag Futura به خانه شما تحویل داده می شود و برای کسانی که در آخرین لحظه سفارش می دهند، نترسید: ما یک کارت هدیه خوب برای شما آماده کرده ایم تا در روز پدر از طریق ایمیل چاپ یا ارسال کنید.
پیشنهاد ویژه چند روز دیگر به پایان می رسد، پس امروز از آن استفاده کنید!
انگیزه ما برای مجله Futura این است که یک جلسه سالانه برای رمزگشایی از سؤالات علمی مهم زمان ما برگزار کنیم (بخوانید چرا Futura مجله کاغذی راه اندازی می کند؟ ).
در میان چهار پرونده ما – چهار نکته اساسی برای سال 2022! –، مستقر در بیش از پنجاه صفحه، اولین نگاه به ستاره نزدیک به ما، ماه است. چرا ؟ زیرا انسان ها در این دهه و این بار نه برای چند ساعت، بلکه برای اقامت دائمی تر به آنجا برمی گردند. در این منظر، پروژه‌های بسیاری در حال آماده‌سازی هستند، چه در سمت آمریکایی با ناسا، و چه در سمت چینی و اروپایی (ESA). و ناگفته نماند، بخش خصوصی با اسپیس ایکس و رقبای آن، به علاوه بسیاری از استارت آپ ها ، که در حال رقابت برای ساخت عناصر مختلف ضروری برای تاسیسات جاه طلبانه هستند.
به هر حال، ماه از نظر ظاهری استریل و خشک نیست، همانطور که اکتشافات اخیر در مورد آنچه در زیر خاک پنهان شده نشان می دهد… خبر خوب برای مستعمره نشینان آینده که با جمعیت دهی به روستاهای قمری (چاپ سه بعدی؟) کارهای زیادی در زمینه تحقیق، اکتشاف، بهره برداری، آمادگی برای فتح مریخ و غیره انجام می شود.
به طور خلاصه، ما در حال بازگشت به ماه هستیم تا برای آینده آماده شویم و گذشته خود و همچنین منظومه شمسی را درک کنیم.
فایل ماه ما اولین شماره مجله کاغذی را باز می کند.
رپورتاژ. آب قمری: هجوم به قطب
یک آزمایشگاه تولوز درهای خود را به روی ما باز کرد. ما در حال تنظیم دقیق دستگاهی با فناوری پیشرفته هستیم که باید با یک کاوشگر چینی در سال 2024 روی ماه فرود بیاید. هدف: درک بهتر مکان آب ماه و چگونگی تکامل آن. تمام قدرت های فضایی به امید بهره برداری از آن به سمت قطب های ماه می شتابند…
تحقیق و بررسی. ماه از کجا می آید؟
پرتاب یک "قطره" ماده از زمین مذاب، گرفتن یک ستاره مرموز دوردست، برخورد فاجعه آمیز غول پیکر یا محصول تبخیر در یک دونات غول پیکر… نگاهی به تکامل نظریه هایی که 150 سال به دنبال درک منشأ بودند. از ماهواره ما، همه جذاب تر از دیگری.
گالری عکس. تاریخچه مختصری از رؤیت ماه
نمای اجمالی متفکرانه کوچک در تصویر ماه. از گالیله تا ناسا، طرح‌ها و عکس‌های دقیق‌تر از ماه، گویای تاریخ علمی درک ما از ماه، و شیفتگی ما به شگفتی‌های آن است.
تحقیق و بررسی. آیا ما زندگی را مدیون ماه هستیم؟
گفته می شود برای اینکه یک سیاره قابل سکونت باشد به آب مایع و مواد آلی نیاز است. اما اگر ماه نیز لازم بود چه؟ تحقیقات علمی در بسیاری از رشته‌ها نشان می‌دهد که ماه تا چه حد توانسته است از زمین در برابر فجایع کیهانی محافظت کند و به توسعه حیات کمک کند…
آموزش نجوم. چگونه فاصله ماه را از باغ خود محاسبه کنیم؟
از آنجایی که علم نه تنها خواندن، بلکه یک تمرین است، در اینجا چند نکته درخشان از یونانیان باستان برای محاسبه با چشم غیر مسلح، از طریق چند محاسبه، اندازه ماه و فاصله ای که ما را از آن جدا می کند، آورده شده است. !
موشک ماگ کاغذی Futura مونتاژ شده و به زودی در مدار قرار می گیرد. حالا ماه را هدف می گیریم!
!
از ثبت نام شما سپاسگزاریم.
خوشحالم که شما را در جمع خوانندگان ما دارم!
استعمار ماه: چگونه از خاک ماه اکسیژن تولید کنیم؟

source

source

توسط varzeshikhabari