مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی گفت: تلاش می‌کنیم انتخابات فدراسیون ژیمناستیک بدون مشکل و حاشیه فردا(چهارشنبه) برگزار شود.
به گزارش ایسنا، آرش فرهادیان بعد از انتخابات فدراسیون ناشنوایان اظهار کرد: همان‌طور که قول داده بودیم امروز موفق شدیم یازدهمین انتخابات فدراسیون‌های ورزشی را در دو سه ماه اخیر برگزار کنیم. یک مجمع دیگر تا پایان سال داریم و فردا اگر اتفاق خاصی رخ ندهد قرار است مجمع فدراسیون ژیمناستیک را برگزار کنیم. 
مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در ادامه گفت: مجمع ناشنوایان مجمع خوبی بود. دو رقیب خوب و همکار با هم رقابت کردند که تیشه‌گران موفق شد با ۳۶ رای دوباره رییس فدراسیون شود. رقیب او نیز ۱۶ رای گرفت. فکر می‌کنم با شرایطی که فدراسیون‌های ما پیدا کردند وضعیت به گونه‌ای خواهد بود که ما در سال آینده مشکلات‌مان کم‌تر خواهد بود چون تعدادی از فدراسیون‌ها هنوز مجمع‌شان برگزار نشده و برنامه‌ریزی شده که برگزار شود. فکر می‌کنم تا بازی‌های آسیایی هانگژو دیگر فدراسیونی نداریم که با سرپرست اداره شود. این هم با هماهنگی مسئولان وزارت ورزش است که رخ داده است.
فرهادیان در پاسخ به سوال درباره بودجه بازی‌های نوروز گفت: من اطلاعات دقیق ندارم. نه این شکلی نیست. من این چیزها را نشنیده‌ام. شایعه و گمانه‌زنی همیشه بوده ولی این شکلی نبوده است. من این‌ها را تایید نمی‌کنم. 
او درباره انتخابات فدراسیون ژیمناستیک و حاشیه‌های آن گفت: این که شنیده می‌شود و گفته می‌شود شاید بشود یا نه حدس و گمان است. به هر حال آنچه وطیفه قانونی است انجام می‌دهیم. حال چه خواهد شد باید ببینیم چه می‌شود. براساس آن چیزی که در اساسنامه آمده فرآیند را مطابق قانون انجام دادیم تا الان هم منتظر تایید نهایی صلاحیت نامزدها هستیم. ظرف یکی دو ساعت دیگر به ما اعلام می‌شود. مسئله نظارتی و تایید صلاحیت دست ما نیست و دست حوزه نظارتی است و باید از آن‌ها تبعیت کنیم. اگر با همین روال پیش رویم مجمع را برگزار می‌کنیم. 
وی گفت: نکته‌ای که هست فکر نمی‌کنم نگاه خوبی باشد که مجمع ترک شود. مجموعه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و همه کسانی که در ورزش زحمت می‌کشند این است بدون مشکل و حاشیه پیش رود و تا به موفقیت دست پیدا کند. در برخی از فدراسیون‌ها مثل دوچرخه که مدت‌ها با سرپرست اداره می‌شد تلاش شد رییس انتخاب شد و اتفاق افتاد. برای فدراسیون ژیمناستیک هم همین تلاش را می‌کنیم لذا همه جامعه باید تلاش کنند تا مشکلات مرتفع شود. 
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari