رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم با توجه به سوابق درخشان، صداقت، روحیه جهادی و روحیه عدالت محوری که گزینه پیشنهادی وزارت ورزش دارد، او می‌تواند خلاءها را برطرف کند.

به گزارش ایسنا، محمد مهدی فروردین در جلسه علنی امروز دوشنبه و در جریان بررسی برنامه و صلاحیت کیومرث هاشمی در موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: در آستانه بازی‌های آسیایی هستیم و اصلا زیبنده کشور نیست که بخواهد وزیر ورزش نداشته‌ باشد یا اینکه با سرپرست اداره شود.

وی با بیان اینکه «متاسفانه در دولت‌های گذشته بی توجهی به ورزش باعث شده خسارت‌های زیادی را متحمل شویم» اظهار کرد: امروز که رئیس جمهوری فردی از جنس ورزش را برای وزارت ورزش انتخاب کرده باید تشکر کنیم و از این اتفاق خوشحال باشیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصلاً حال ورزش خوب نیست، ادامه داد: امروز ورزش که می‌تواند با اقتداری که دارد یک کشور را به دنیا معرفی کند، به دلیل بی تدبیری و سوء مدیریت به پاشنه آشیل کشور تبدیل شده است. امیدوارم با حضور آقای هاشمی اتفاقات خوبی در ورزش بیفتد و سوابق او نشان می‌دهد که او این کاره است.

فروردین همچنین با انتقاد از وجود بی عدالتی، تبعیض و فساد در ورزش گفت: دغدغه ورزش باید از مجلس شروع شود و در فصل بودجه به ورزش توجه کنیم. باید به خلأهای قانونی موجود در ورزش توجه کنیم و معتقدم با توجه به سوابق درخشان، صداقت، روحیه جهادی و روحیه عدالت محوری که گزینه پیشنهادی وزارت ورزش دارد، او می‌تواند خلاء ها را برطرف کند. او شناخت خوبی از ورزش دارد و از ورزش روستایی پله پله مدیریت در حوزه ورزش را تجربه کرده است.

رئیس فراکسیون ورزش با بیان اینکه «هزینه در حوزه ورزش سرمایه گذاری است»، تاکید کرد: بزرگترین سرمایه گذاری که آقای هاشمی در گذشته انجام داده است، استخدام معلمان تربیت بدنی بود؛ در دوران حضور او در معاونت تربیت بدنی وزارت ورزش ورزش دانش‌آموزی کشور جهش خوبی پیدا کرد. معتقدم که هیچ نقطه تاریکی در کارنامه مدیریتی آقای هاشمی وجود ندارد.

انتهای پیام

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari