تهران- ایرنا- داور بین‌المللی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم سرمربی استقلال اطلاعات فوتبالی خود را بروز کند و با اعتراض به داوری فرار رو به جلو نداشته باشد.
به گزارش ایرنا، «علیرضا فغانی» روز شنبه در گفت‌وگویی تلویزیونی در خصوص داوری دیدار استقلال و نساجی مازندران اظهار داشت: عملکرد تیم داوری را ناظر بازی ارزیابی می‌کند که خدا را شکر او رضایت داشت. شنیدم فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری در خصوص آوردن کمک داور ویدئویی (VAR) صحبت کرده است. دیروز هم گفتم که فدراسیون قرار بود VAR را وارد فوتبال کند اما دیدم که داوران سیستم رادیویی هم ندارند. سه نخبه داوری یعنی حسن کامرانی‌فر، خداداد افشاریان و رضا سخندان در فدراسیون سمت دارند و آن ها باید امکانات اولیه را فراهم کنند. 
وی در مورد صحنه مشکوک به پنالتی که فرهاد مجیدی به آن اعتراض داشت گفت: در مورد صحنه مشکوک به پنالتی هم باید بگویم که اگر فیلم بازی و نظرات کارشناسان را دیده باشید، آن صحنه پنالتی نیست. حالا اینکه این دوست عزیزمان در نشست به این شکل صحبت می‌کند، اگر قرار باشد هر داور هر هفته معذرت‌خواهی کند، نمی‌شود. مجیدی سرمربی معتبری است و امیدوارم که حداقل اطلاعات خود را به روز کند و به این شکل فرار رو به جلو نداشته باشد تا فشار به داوران بیاید. من از این مسائل زیاد دیدم و به آن عادت دارم و برای من مهم نیست که چه در مورد من گفته شده است. 
فغانی: «مجیدی» فرار رو به جلو نکند؛ کنترل «مسی» راحت‌تر است
فغانی ادامه داد: چند روز پیش دیدید که در بازی ایران با سوریه دست مدافع باز بود اما در صحنه بازی دیروز دست در حالت عادی خود بود و نباید پنالتی گرفته می‌شد. من مشکلی با مجیدی ندارم. یک چارچوب کاری دارم و کارم را انجام می‌دهم. 
وی در خصوص اشتباهات داوری زیاد در فصل گذشته گفت: «فریدون اصفهانیان» رییس سابقه کمیته داوران فدراسیون فوتبال با عملکرد خود در داوری فاجعه به بار آورد و تعداد نفراتی که حرف و حدیث پشت آن‌ها بود، برای دوره او بود. او در صدد بود دوباره رییس کمیته داوران شود. او جوابگوی عملکرد خود نیست.
داور بین‌المللی فوتبال کشورمان تصریح کرد: آیا کل ساختار فدراسیون و فوتبال ما درست است که بخواهیم مشکلات داروی را ببینیم. یک تیم جدید آمده و امیدوارم برنامه داشته باشند و کارهایشان خوب پیش برود. 
فغانی: «مجیدی» فرار رو به جلو نکند؛ کنترل «مسی» راحت‌تر است
فغانی در خصوص صحبت رضا سخندان در این خصوص که کولینا گفته یک داوری به فغانی بدهکاریم اظهار داشت: من این صحبت را نشنیدم و اگر حرفی بوده، در جلسه خصوصی زده شده است. این‌ها نباید عنوان شود و این حرف‌ها از دید سخندان بوده است. این صحبت‌ها را تایید نمی‌کنم. ۶ داور برای بازی‌های فینال و رده‌بندی داوری بودن که من جز دو تیم داوری انتخاب شدم. 
وی در مورد صحنه اعتراض کریستیانو رونالدو به او در بازی پرتغال و شیلی بیان کرد: رونالدو یک تهدیدی در بازی کرد و من هم به او گفتم که من تصمیم‌گیرنده هستم.
فغانی: «مجیدی» فرار رو به جلو نکند؛ کنترل «مسی» راحت‌تر است
داور بین‌المللی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که کنترل کدام یک از ستاره‌های فوتبال کار راحت‌تری بوده، عنوان کرد: کنترل لیونل مسی نسبت به دیگر ستاره‌ها راحت‌تر است. او تمرکزش روی کار خود است و مشکلی با او نداشتم. 
فغانی: «مجیدی» فرار رو به جلو نکند؛ کنترل «مسی» راحت‌تر است

تهران – ایرنا – داور مطرح فوتبال کشورمان گفت: باید در ابتدا امکانات اولیه داوری از جمله سیستم…
تهران- ایرنا- تمرین امروز(شنبه) تیم فوتبال استقلال با غیبت هماهنگ‌شده…
تهران- ایرنا- مسوولان باشگاه پرسپولیس مطالبات سرمربی اسبق خود را پرداخت…
تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک با استناد به ماده چهار آیین‌نامه…
تهران- ایرنا- بلیت‌های دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های الهلال…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.