اهواز – سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فولاد آسیب روحی روانی دیده است و قرار نیست مشکل با ماژیک و پودر جادویی حل شود.
به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان شامگاه یکشنبه پس از شکست خانگی تیمش در برابر استقلال تهران در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: قرار نیست با یک ماژیک و پودر جادویی کارها درست شود. تیم ما در بخش روحی روانی آسیب خورده است.
منصوریان افزود: تیم ما سینوسی کار می‌کند و هنوز نقطه آسیب رفع نشده و اطمینان از بازیکنان ما دور شده است و تلاش من این است که بازیکنانم باور کنند فوتبالیست‌های خوبی هستند. هیچ کسی قرار نیست از بیرون به فولاد و هواداران آن کمک کند.
وی ادامه داد: در برخی نقاط دچار مشکل هستیم و تیم بالانس نیست. ضمن اینکه سیستم دفاعی ما سرحال است اما خیلی جوان هستیم و در جاهایی تبعات دارد اما کل تیم همه باید به هم کمک کنیم. هواداران ما خیلی قابل احترام هستند و امروز استادیوم خیلی خوب بود و انرژی‌مان مثبت بود.
منصوریان بیان کرد: امروز اصلاً از شانس‌ها و موقعیت‌هایی که استقلال به ما داد نتوانستیم استفاده کنیم. شیرین‌ترین موقعیت هم فرصتی بود که دژاگه فشار گذاشت و به راحتی می‌توانستیم نیمه اول را برنده به رختکن برویم و آن وقت جریان بازی عوض می‌شد. حتی در نیمه اول توسط واسعی هم می‌توانستیم گل بزنیم.
وی افزود: در نیمه دوم به بازیکنانم گفتم اگر اشتباه فردی داشته باشیم ممکن است از استقلال آسیب ببینیم. در مجموع از اشتباهات استقلال استفاده نکردیم و حریف از اشتباهات ۵۰ -۵۰ ما به نحو احسن استفاده کرد و دو گل روی اشتباه فردی دریافت کردیم.
سرمربی فولاد خوزستان گفت: به بازیکنانم گفتم نمی‌خواهم از اینکه باختیم سرتان را پایین بیاندازید. چهار، پنج بازی دیگر با تیم گل گهر بازی داریم که البته به آقای قلعه نویی استاد و مربی عزیزم برای حضور در تیم ملی تبریک می‌گویم. همچنین به فدراسیون فوتبال هم از اینکه بالاخره به مربی ایرانی اطمینان کردند تبریک می‌گویم. البته این جدا از کار زشت آنها در سه هفته گذشته است که از تعدادی از مربیان برنامه خواستند. به نظر من فدراسیون ما با فدراسیون‌های دنیا فاصله دارد زیرا امروز دیگر از مربیان برنامه نمی‌خواهند زیرا هم در رنکینگ هستند و اینکه از هفت تا هشت مربی برنامه می‌خواهند خیلی خنده‌دار است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari