فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) اشتباه زمان بندی بازی های تیم ملی کشورمان با عراق و امارات در انتخابی جام جهانی 2022 را اصلاح کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) روز گذشته برنامه مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آسیا را اعلام کرد.
طبق برنامه اعلامی از سوی فیفا دیدارهای تیم ملی کشورمان با عراق و امارات در دور هفتم و هشتم انتخابی جام جهانی به ترتیب در تاریخ 26 و 31 ژانویه ( 6 و 11 بهمن) در ورزشگاه آزادی تهران جدا از دیگر بازی های انتخابی منطقه آسیا برگزار خواهد شد. اما این زمان بندی اشتباه بود چون پیش از این AFC زمان برگزاری دو بازی ایران را به ترتیب در تاریخ های 27 ژانویه و 1 فوریه ( 7 و 12 بهمن) اعلام کرده بود.


فیفا اشتباه خود را در اعلام تاریخ بازی های تیم ملی کشورمان امروز(جمعه) را اصلاح کرد و بار دیگر بازی های منطقه آسیا در انتخابی جام جهانی در یک روز برگزار می شود.
طبق اعلام جدید فیفا دیدار تیم ملی کشورمان با عراق و امارات به ترتیب در تاریخ  27 ژانویه و 1 فوریه( 7 و 12 بهمن) در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. 


شاگردان اسکوچیچ اکنون با کسب 16 امتیاز صدرنشین گروه اول هستند و تنها نیاز به برد در بازی با عراق دارند تا صعودشان به جام جهانی 2022 قطعی شود.
انتهای پیام/

source
[bartag]

توسط varzeshikhabari