اندیمشک – مدیرعامل باشگاه سازین سعید اندیمشک گفت: مسابقه اول تیم کشتی فرنگی سازین سعید که برابر تیم دانشگاه آزاد قم برگزار می‌شود، یک فینال زودرس است.
سعید کاویانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه شرایط تیم کشتی سازین سعید اندیمشک مطلوب است، اظهار کرد: تیم سازین سعید در گروه اول با تیم‌های دانشگاه آزاد، فولاد مبارکه اصفهان و شهرداری مسجدسلیمان همگروه است و در اولین بازی خود از تیم دانشگاه آزاد میزبانی می‌کند.
وی با اشاره به اینکه شاکله اصلی تیم کشتی سازین سعید اندیمشک را جوانان اندیمشکی تشکیل می‌دهند، ادامه داد: با توجه به اینکه اندیمشک به عنوان قطب کشتی فرنگی شناخته می‌شود، تصمیم گرفته شده که از کشتی گیران بومی و البته با تجربه و جوان استفاده کنیم.
کاویانی با بیان اینکه هدف ما در ابتدا صعود از مرحله گروهی است، تاکید کرد: مسابقه اول در مقابل دانشگاه آزاد قم را می‌توان یک فینال زودرس تلقی کرد؛ البته امیدوار هستیم که در مسابقه اول پیروز از تشک خارج شویم.
وی از زحمات کسانی که در آماده سازی سالن برگزاری مسابقات تلاش کردند، تشکر کرد و گفت: مسابقات به صورت زنده از شبکه‌های ورزش و شبکه استانی خوزستان پخش خواهد شد و این امر فرصت خوبی برای هر چه بهتر دیده شدن کشتی گیران است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari