از لغو اردوی پرسپولیس تا عدم جذب مهاجم ؛ درویش و گل‌محمدی قهر هستند!
حواشی چند وقت گذشته باعث شده تا روابط مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در سردترین شرایط خود قرار بگیرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،‌ در فاصله دو هفته مانده تا آغاز لیگ برتر و در حالی که همه تیم‌ها به دنبال تقویت و تجهیز خود برای حضور پرقدرت در بازی‌های لیگ هستند اما باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته مهاجم مدنظر یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم خود را جذب کند. این در حالی است که در مدت اخیر نام‌های زیادی برای پیوستن به پرسپولیس مطرح شده بود اما تا به اینجا هنوز مهاجمی که بتواند خیال پرسپولیسی‌ها را راحت کند به این تیم اضافه نشده است.
از طرف دیگر با مصدومیت عیسی آل‌کثیر و غیبت او تا پایان نیم‌فصل اول لیگ برتر دست گل‌محمدی در خط حمله خالی‌تر از همیشه شده و این موضوع نگرانی‌هایی را در پی داشته است؛ هر چند که باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عملکرد خوبی داشته و بازیکنان مطرحی را جذب کرد اما یک توقف یک ماهه برای جذب بازیکن جدید باعث شد تا فشارهای زیادی روی کادر فنی و مدیریت باشگاه به وجود بیاید.
مشکلات پرسپولیس البته به همین جا ختم نمی‌شود و حاشیه عجیبی این روزها در پرسپولیس به وجود آمده که با وجود رسانه‌ای نشدن اما باعث نگرانی است و احتمال دارد که این موضوع در ادامه راه کار را برای سرخ‌پوشان سخت کند. در این باره گفته می‌شود در چند وقت اخیر روابط بین یحیی گل‌محمدی و رضا درویش به سردی گراییده و این دو نفر در روزهای اخیر با یکدیگر صحبت نمی‌کنند! قهر مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس در روزهای مهم نقل و انتقالات باعث شده تا نگرانی‌هایی برای هواداران به وجود بیاید. این ناراحتی و قهر به وجود آمده اما ریشه در روزهای ابتدایی تمرین پرسپولیس دارد و حالا شرایط بگونه‌ای پیش رفته که به نظر می‌رسد دو طرف این ماجرا در حال زورآزمایی با یکدیگر هستند. معرفی گزینه‌هایی که جذب آنها برای پرسپولیس در شرایط فعلی سخت است از سوی دو طرف، شاید گواهی بر این ادعا باشد.
ماجرا از آنجایی شروع شد که در اولین تمرین پرسپولیس برای فصل جدید و با حضور خبرنگاران، یحیی گل‌محمدی مصاحبه‌ای در جمع اصحاب رسانه انجام داد و انتقادهای تند و تیزی را علیه مدیریت باشگاه مطرح کرد. این انتقادها به مذاق رضا درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس خوش نیامد و باعث جرقه‌های اولیه این اختلافات شد. در ادامه بحث لغو شدن اردوی پرسپولیس در ترکیه و عدم جذب یکی دو بازیکن مدنظر یحیی گل‌محمدی باعث شد شعله این اتفاقات بیشتر از قبل شود و حالا کار را به جایی رسانده که این دو با یکدیگر صحبت نمی‌کنند و قهر هستند؛ این البته موضوعی نیست که باشگاه پرسپولیس درصدد تأیید آن برآید اما اخبار این موضوع چه در بین بازیکنان و چه در بین کارمندان باشگاه به شدت پیچیده و همگی از اختلافات مدیرعامل و سرمربی باخبرند.
حالا که در آستانه آغاز لیگ برتر بیست و دوم هستیم باز هم نام‌هایی برای پیوستن به پرسپولیس و پر کردن خلاء یک مهاجم تمام‌کننده به گوش می‌رسد و باید دید که رضا درویش قادر خواهد بود بازیکن مدنظر سرمربی تیمش را جذب کند یا نه چرا که مطمئناً در شرایط فعلی، خط حمله پرسپولیس نیاز به تقویت دارد.
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

توسط varzeshikhabari