شانس نکو و تیمش برای رسیدن به فینال حذفی زیاد است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فولاد تا اینجا در رده چهارم رقابت های لیگ برتر قرار گرفته ولی شانس قهرمانی در جام حذفی را دارد. آنها با شکست سپاهان به مرحله نیمه نهایی مسابقات صعود کردند. نکونام درباره این موفقیت می گوید: «این برد مثل تمام پیروزی های دیگر برایمان ارزشمند بود ولی همیشه شرایط جام حذفی فرق می کند. ما توانستیم تیم  مدعی سپاهان را شکست دهیم. در این چند سال همواره قدرتمند بوده اند.» او یادی از بازیکنانش می کند: «جا دارد از آنها تشکر کنم. واقعا زحمت کشیدند. سنگ تمام گذاشتند. جانانه مبارزه کردند. تا آخرین لحظه جنگیدند. ما هم در 90 دقیقه و هم وقت های اضافه بر بازی مسلط بودیم. به تمام بازیکنانم تبریک می گویم. امیدوارم این روند خوب را در سه بازی لیگ و همینطور حذفی ادامه دهیم. انشالله موفقیت کسب کنیم.» او اشاره ای هم به هواداران می کند: «می خواهیم در لیگ و حذفی بهترین عملکرد را داشته باشیم تا شرمنده طرفداران نشویم. این قول را می دهم تا آخرین لحظه تلاش کنیم و انشالله به موفقیت برسیم.»

252 252
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.