Jump to navigation
لئوناردو بونوچی معتقد است تیم ملی انگلیس دائماً استعدادهای جدید کشف می کند و در بازی دادن به آن ها شجاع است.
طرفداری | لئوناردو بونوچی، کاپیتان تیم ملی ایتالیا به همراه روبرتو مانچینی در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل تیم ملی انگلیس در لیگ ملت های اروپا حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. لئوناردو بونوچی در این کنفرانس خبری گفت:
بازی فردا برای ما بسیار مهم و حیاتی است، باعث می شود متوجه شویم در چه شرایط و جایگاهی هستیم. متوجه خواهیم شد چه چیزی را باید بهبود دهیم. بازی بهتری برای این کار نیست. باید هوشیار و از ستاره های آن ها آگاه باشیم، آن ها بازیکنانی دارند که در لحظه می توانند شرایط بازی را تغییر دهند و باعث پیروزی تیمشان شوند.
من همیشه خودم هستم، چه مسائل خوب پیش بروند و چه بد. من تمام کارهایی که در طول دوران حرفه ای ام انجام داده ام را از طریق خودم بودن انجام داده ام. چیزی که مهم است، این است که از این حقیقت آگاه باشیم که من همیشه تمام توانم را برای تیم و خودم گذاشته ام. دوران حرفه ای من همیشه همین طور بوده است. چیزی مرا نگران نمی کند، لحظات بدی را در طول زندگی ام تجربه کرده ام و نگرانی ندارم. به جام جهانی 2026 فکر نمی کنم. حسرتی نمی خورم، هدف من این است که تا وقتی می توانم در تیم ملی بمانم و کمک کنم.
ایتالیا باید محیطی متحدتر حول تیم ملی داشته باشد؟
قطعاً، این مسئله کمک می کند. در فوتبال و زندگی، مردم حافظه کوتاه مدتی دارند و همیشه روی چیزی که عملی نمی شود تمرکز می کنند. باید احساساتمان را در زمان های حساس به یاد بیاوریم. امیدوارم هواداران فردا به ما انگیزه دهند، به ما حس تعلق خاطر دهند. این مسئله به پیروزی ما مقابل تیمی که در یورو موفق به شکست دادن شدیم، کمک خواهد کرد.
انگلیس و هری کین؟
بارها مقابل هری کین قرار گرفته ایم، او یکی از بهترین مهاجمان دنیاست و ما امروزه مهاجمان جدید را آنالیز می کنیم. قطعاً تیم ملی انگلیس مزیت ها و برتری هایی دارد چون آن ها دائماً استعدادهای جدیدی کشف می کنند و شجاعت بازی دادن به آن ها را دارند.
هو کردن دوناروما؟
کسانی که بازیکن تیم ملی را هو می کنند، بی عقل هستند. در این لحظه، بازیکن نماینده کشورش است. درک نمی کنم چرا باید دوناروما را هو کنند. او تصمیمی گرفت و آخرین نفری نخواهد بود که هو می شود. باید از نظر فرهنگی پیشرفت کنیم. فردا انتظار هوادارانی باانگیزه را در سن سیرو داریم.
اخبار داغ 
اگه فردا ۱۰ میلیونم بیان راهپیمایی
این اعتراضات ادامه پیدا میکنه
یک سوال از تهرانی ها عزیز:
به جای اعتراضات در سایر نقاط تهران اگه فرخوان بدید و مقابل صدا و سیما تجمع کنید کار بهتری نیست؟
https://t.me/proxy?server=135.181.24.123&port=80&secret=ee00000000000000…
اگه گدا سیما هک شه که نمیشه
70 درصد کار پیش رفته
چه اطلاعاتی که فاش نشه
فقط تلگرام که قویترین رسانه در این مبارزات شد و نشون داد که همیشه مشت مردمه و حتی اگه اینترنت هم قطع بشه میشه روش حساب کرد
ایشالا نابودی هر چی ظالم مخصوصا اونا که زورشون فقط به مردم دست خالی می رسه
مطمعنم اونایی که فردا میان راهپیماییشون همه پیرمرد پیرزن و بسیجی و اخوندن شک نکنید
صداسیما رو مگه میشه حک کرد ؟!!
سرکوبگرا ترو خدا مواظب باشین
صبح یکیتون اومده بود میگفت انگشتم کردن تو اعتراضا 😢
هک صداوسیما تیر خلاصه به نظرم
البته که کار بسیار بسیار سختیه
اگه فردا راهپیمایی بزرگی برگزار بشه یعنی هنوز وقت آزادی نیس یک مشت کسخل باید تو بدبختی بمونن ما هم باید بسوزیم
تو گاوترین رهبر جهانی
طرفدارى هم سانسور ميكنه😬
دارن میگن چرا خوزستان منفعله چرا بی غیرته ؟ اون موقع که هیچ استانی اعتراض نمیکرد خوزستان اعتراض میکرد اون زمانی که هیچکس دست به اسلحه نمیبرد مردم خوزستان اسلحه بدست میومدن تو خیابون میدونم زمان تفرقه نیست اما بهشون حق بدین ناراحتن حرفشونم اینه مگه ما هموطن نبودیم که کمکمون کنین برای ماجرای اب و متروپل 🙂
https://t.me/proxy?server=138.201.185.147&port=8080&secret=ee00000000000…
مخصوص ایرانسل،وای فای و رایتل
بهترین کار جای اینکه ملت خودشون رو امشب بزارن جلو گلوله این وحوش اینه که فردا هرکی میخاد بره سمت نماز جمعه تهران یا شهرستان ها بگیرن بکشن نتونن برن
خورشید ایران رو به افوله
تهران میگن خیلی شلوغ شده چندتاکلیپ دیدم
تو پستا گند نزنید لطفاً
بحث فوتبالی فعلا اکیدا ممنوع
https://t.me/proxy?server=95.216.217.137&port=443&secret=ee0000000000000…

source

توسط varzeshikhabari