لباسی که این بار برای کاروان ایران در المپیک توکیو طراحی شده بازهم با استقبال کاربران فضای مجازی مواجه نشده است. طراحی این لباس هم چنگی به دل نمی‌زند.
آرتین زهرابی؛ اگر موافقید بی تعارف با هم صحبت کنیم و صادقانه بگوییم ما در طراحی و ایجاد حال خوب در جامعه که همه چیز را پرنشاط تر جلوه می‌دهد، عملکرد خوبی نداشته و نداریم.
طراحی لباس‌های ورزشی هم جای خود را دارد و هر بار یکی از کاروان‌های ورزش کشور راهی یک آوردگاه بزرگ می‌شود، از انتخاب رنگ گرفته تا طراحی لباس‌ها مایه فخر و مباهات نیست.
لباسی که این بار برای کاروان ایران در المپیک توکیو طراحی شده نیز با استقبال کاربران فضای مجازی مواجه نشده است. طراحی این لباس هم چنگی به دل نمی‌زند و بدتر از همه رنگی است که برای خانم‌ها طراحی شده است.
البته طراحی این لباس‌ها در مقایسه با فاجعه المپیک ریودوژانیرو (همان طور که در عکس ملاحظه می‌کنید) باعث می‌شود تا از طراحان فعلی حتی به زحمت هم شده یک تشکر خشک و خالی کنیم و از خودمان نیز بپرسیم چه می‌شد که روزی روزگاری در طراحی؛ کمی سلیقه به خرج بدهی؟ واقعا به کجای ورزش دنیا بر می‌خورد؟
لباس ورزشکاران ایران در المپیک توکیو/ مقایسه تصویری با فاجعه ریودوژانیرو!
در ساخت سردیس و تندیس که هر کاری کردیم نشد و نتوانستیم؛ به زحمت می‌توان در این زمینه یک نمونه موفق به مردم ارائه بدهیم اما در طراحی لباس که جلوه ورزشکاران ایرانی در رقابت‌های جهانی مانند المپیک است، استفاده از طراحان موفق که در این زمینه مهارت‌های خاص دارند، می‌تواند یک اتفاق مثبت باشد. کاری که ما هرگز آن را انجام نمی‌دهیم و به همین طراحی‌های عجیب ادماه می‌دهیم؛ جالب است که هر بار هم با استقبال شهروندان در این زمینه موجه نمی‌شویم اما این قصه سر داراز دارد و ظاهرا قرار است در بر همان پاشنه همیشگی بچرخد!
بیشتر بخوانید:
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.