تهران- ایرنا- نیم‌فصل نخست لیگ برتر روئینگ زنان با صدرنشینی باشگاه تِکرو با ۹۳ امتیاز به پایان رسید و تیم‌های افق ورزش با ۷۱ امتیاز و دانشگاه آزاد با ۶۹ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.
به گزارش ایرنا، لیگ برتر روئینگ زنان امروز (یکشنبه) در دریاچه آزادی آغاز شد که با برگزاری مسابقات مسافت ۲۵۰ متر مرحله دوم، رقابت‌ها ادامه پیدا کرد.
در لیگ روئینگ بانوان باشگاه‌های ایباس، افق ورزش، دانشگاه آزاد، تی‌آرسی و تکرو به رقابت خواهند پرداخت.
این مسابقات در مواد روئینگ تک‌نفره ۲۵۰ متر سبک و سنگین‌وزن، روئینگ تک‌نفره ۵۰۰ متر سبک و سنگین‌وزن، روئینگ دونفره ۵۰۰ متر و امدادی ۴ در ۲۵۰ متر برگزار می‌شود.
در مسابقه روئینگ تک نفره سنگین‌وزن ۲۵۰ متر فاطمه مجلل از دانشگاه آزاد با زمان ۵۳.۱۱ ثانیه، هانیه بیداد از تکرو با زمان ۵۴.۵۶ ثانیه و پریسا احمدی از افق ورزش با زمان ۵۵.۷۱ ثانیه اول تا سوم شدند.
در مسابقه روئینگ تک نفره سبک‌وزن ۲۵۰ متر نازنین ملایی از تکرو با زمان ۵۳.۱۴ ثانیه، زینب نوروزی از افق ورزش با زمان ۵۳.۸۱ ثانیه و حمیرا برزگر از دانشگاه آزاد با زمان ۵۷.۳۹ ثانیه اول تا سوم شدند.
در مسابقه روئینگ امدادی ۲۵۰ متر تیم افق ورزش با ترکیب کیمیا زارعی، پریسا احمدی، سما حشمدار و زینب نوروزی با زمان ۳:۳۶.۷۲۰ دقیقه، تیم تِکرو با ترکیب نازنین ملایی، شکیبا وقوفی، مهسا جاور و سعیده امیرشکری با زمان ۳:۳۹.۱۸۰ دقیقه و تیم دانشگاه آزاد با ترکیب هانیه خورسند، حمیرا برزگر، فاطمه مجلل و مریم امیدی‌پارسا اول تا سوم شدند.
بر این اساس نیم‌فصل نخست لیگ برتر روئینگ با صدرنشینی باشگاه تِکرو با ۹۳ امتیاز به پایان رسید.

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن فرانسه در دیداری خانگی موفق…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پورتو در هفته نوزدهم لیگ پرتغال موفق شد با…
تهران- ایرنا- دیدار تیم‌های فوتبال آلاوس و بارسلونا در هفته بیست و…
تهران- ایرنا- میلان و یوونتوس به تساوی بدون گل رضایت دادند تا وضعیتشان…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari