تهران- ایرنا- دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر والیبال زنان با ادامه صدرنشینی ذوب آهن و شکست پیکان پیگیری شد.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، هفته چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام «سردار دل‌ها» امروز (پنج‌شنبه) با برگزاری پنج دیدار در اصفهان، ورامین، رفسنجان، شیراز و تهران پیگیری شد.
در نخستین مسابقه این هفته تیم ریف اصفهان که در سه هفته گذشته مغلوب حریفان شده بود، با هدف کسب نخستین برد خود به مصاف شاگردان مریم السادات هاشمی در تیم سایپا رفت اما به‌رغم میزبانی سه بر صفر مغلوب این تیم شد و چهارمین شکست خود را تجربه کرد.
تیم باریج اسانس کاشان که با دو برد و هفت امتیاز در رتبه سوم جدول قرار داشت و از مدعیان این رقابت‌ها نیز محسوب می‌شود، در هفته چهارم در سالن شهید گل‌عباسی ورامین میهمان بانوان این شهر بود و میزبان را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد و ۱۰ امتیازی شوند. تیم والیبال بانوان ورامین نیز چهارمین شکست خود را تجربه کرد و همچنان بدون برد و امتیاز در انتهای جدول مسابقات باقی ماند.
سالن ۹ دی شهر رفسنجان میزبان چهارمین دیدار هفته چهارم لیگ برتر زنان بود. تیم مس در این مسابقه سه بر یک مغلوب مهرسان شد. این تیم با کسب این پیروزی، دو پله در جدول صعود کرد و با دو برد و پنج امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت.
در چهارمین دیدار این هفته تیم ستارگان فارس با شکست جوانان زرتشتی یزد به سومین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت. جوانان زرتشتی یزد در ست سوم این دیدار ۲۵ بر ۲۲ فاتح میدان شدند اما در ست‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب مغلوب ستارگان فارس شدند تا سومین ناکامی خود را تجربه کنند. نماینده فارس نیز با کسب این پیروزی هشت امتیازی شد و در رتبه چهارم جدول جای پیکان تهران را گرفت.
خانه والیبال تهران میزبانی سومین دیدار این هفته از لیگ برتر زنان بود و پیکان در مسابقه با صدرنشین لیگ برتر زنان به دنبال کسب سومین برد خود بود اما پرافتخارترین تیم لیگ برتر زنان تنها در ست نخست مغلوب پیکان شد. شاگردان فریبا صادقی سرمربی ذوب‌آهن در ادامه مسابقه موفق به شکست میزبان خود در ست‌های دوم تا چهارم شدند تا با چهار برد و ۱۲ امتیاز همچنان در صدر جدول باقی بمانند.
پیکان تهران با پذیرش شکست در این مسابقه، دومین ناکامی فصل خود را تجربه کرد تا از نظر تعداد برد و باخت در عدد دو برابر شود.
تهران- ایرنا- هفته ششم لیگ برتر والیبال با ادامه روند ناکامی‌های سایپا، تداوم صدرنشینی سپاهان…
تهران – ایرنا – کاپیتان و پاسور تیم والیبال زنان سایپا گفت: حضور بازیکنان خارجی در لیگ برتر،…
تهران – ایرنا – هفته ششم لیگ برتر بدمینتون بانوان و هفته هشتم لیگ…
تهران- ایرنا- مثبت شدن نمونه دوپینگ چندین ورزشکار دیگر در رشته وزنه‌برداری…
تهران _ ایرنا _ ترکیب تیم کشتی آزاد نیروهای مسلح ایران در پیکارهای…
تهران_ایرنا_ سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.