موضوعات داغ: – رتبه بندي معلمانهمسان سازي حقوق بازنشستگانحقوق بازنشستگانهمسان سازي حقوق عيسي آل كثيرفرهاد مجيدي كميسيون آموزشتامين اجتماعي استقلالي هالايحه رتبه بندي معلمان شهيد علي خوش لفظاميرحسين فردي حواسواليبال باشگاه هاي آسيا تيمارجانزنداني سياسي بازي كندي كراشتابلوهاي شهري بانكداري نويننامه فيفا به استقلال حوادث دي ماه 96كهنو ويتامين K

در شرایطی که گفته می شد احمد نوراللهی از زدن پنالتی مقابل استقلال خودداری کرده اکنون بخش دیگری از این ماجرا مشخص شده است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : – تبدیل شده است.
  گفته شده بود که نوراللهی علیرغم درخواست کادرفنی برای زدن پنالتی از این ماموریت سر باز زده و با توجه به آخرین تجربه پنالتی استقلال در دربی جام حذفی و حواشی مربوط به آن، اعلام کرده قادر به انجام آن نیست.
  اکنون یکی از بازیکن پرسپولیس" به دفاع از هم تیمی خود پرداخته و موضوع را به این شکل توضیح می دهد: وقتی زمان زدن پنالتی شد احمد در جمع ما و در گفتگو با کادرفنی نبود.
او برای انجام مراسم پنالتی و مشخص شدن دروازه و قرعه کشی این موضوع در کنار وریا غفوری و داور مسابقه حضور داشت و اصلا آقا یحیی نام او را در لیست پنج نفره قرار نداده بود.
برای من مشکلی نیست که ماجرا را به شکل دیگری بگویم اما خدایی او اصلا چنین بحثی را مطرح نکرد که نمی خواهد یا نمی تواند پنالتی بزند و از اینکه چنین شایعه ای علیه او مطرح شد خودمان هم تعجب کردیم.
البته قطعا خودش بعدا در اینباره توضیح خواهد داد اما چیزی که بود او در زمان مشخص شدن نفرات پنالتی زن توسط آقا یحیی در کنار ما حضور نداشت و قرعه کشی دروازه می کرد و کادرفنی خودش پنج پنالتی زن را مشخص کرد.

کلید واژه ها: پنالتیاحمد نوراللهینوراللهیماجرااستقلالکادرفنیپنالتی استقلالدربی جام حذفیاحمدفوتبالفوتبال ایراندیگریموضوعوریا غفوریدربیخبرگزاریجام حذفیقرعه کشیدرخواستماموریتبازیکنمسابقهدروازهیکی ازغفوریحواشیاعلامخداییمراسمایران

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.