باشگاه‌های لیگ برتری سپاهان، خاتون بم و شهرداری سیرجان با حضور بازیکنان خود در اردوی تیم ملی مخالفت کردند.
به گزارش ایسنا، قرار بود اردوی تیم ملی زنان از ۲۹ آبان تا ۴ آذر در مرکز ملی فوتبال برگزار شود و مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی  ۳۰ بازیکن را به اردو دعوت کرده بود اما سه باشگاه سپاهان اصفهان، شهرداری سیرجان و خاتون بم با حضور بازیکنان خود در تیم ملی مخالفت کردند.
از تیم سپاهان اصفهان ۸ بازیکن، از خاتون بم ۷ بازیکن و شهرداری سیرجان ۶ بازیکن به اردوی ملی دعوت شده بودند اما این ۲۱ بازیکن در اردوی تیم ملی حاضر نشدند.
دلیل مخالفت باشگاه‌ها رقابت‌های لیگ برتر است. گویا ابتدا باشگاه سپاهان  که در هفته سوم لیگ برتر با شهرداری سیرجان  مسابقه دارد، از سازمان لیگ درخواست کرده که به دلیل اردوی ملی این بازی را معوقه اعلام کند اما با مخالفت سازمان لیگ، سپاهان هم  بازیکنان خود را به تیم ملی نداده است. از طرفی خاتون بم هم که در هفته چهارم دربی کرمان را دارد نیز با اردوی ملی مخالفت کرده است.
قرار بود تیم ملی در فیفادی اردو برگزار کند اما باشگاه‌ها معتقدند وقتی که تیم ملی در فیفا دی بازی دوستانه ندارد برگزاری اردوی ملی در شرایطی که دیدارهای مهم لیگ را پیش رو دارند، ضروری نیست و می‌توان این اردو را طی روزهای آینده برگزار کرد.
گویا قرار است جلسه‌ای با حضور مسئولان سازمان لیگ و این باشگاه‌ها برگزار شود تا در روند آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا مشکلی پیش نیاید و این ناهماهنگی به تیم ملی ضربه نزند.
تیم ملی زنان ایران ۳۰ دی ماه باید در مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل چین، چین تایپه و هند قرار بگیرد. چنین ناهماهنگی‌هایی می‌تواند کار تیم ملی را برای آماده‌سازی سخت کند.  
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.