یکی از تعویض‌های تیم استقلال در جریان دربی جام حذفی جابجایی محمد نادری در دقیقه ۶۷ با بابک مرادی در جناح چپ تیم استقلال بود.
در روزی که هرویه میلیچ، مدافع چپ کروات استقلال به دلیل قطع همکاری با این تیم در جمع شاگردان فرهاد مجیدی حضور نداشت سرمربی جوان تیم استقلال در نیمه دوم تصمیم گرفت با خارج کردن محمد نادری از ترکیب اصلی به جای او بابک مرادی جوان را به زمین بفرستد تا تحرک استقلال در این جناح بیشتر شود.
اما آنچه چهره محمد نادری در حین خروج از زمین بازی مشاهده می‌شد این تصور را برای همگان ایجاد کرد که شاید این بازیکن با اخلاق استقلال از تصمیم سرمربی‌اش ناراحت شده باشد. اما در ادامه و پس از پایان دربی و پیروزی استقلال، محمد نادری در جمع هم‌تیمی‌هایش حضور یافته و با آنها به شادی پرداخت که مشخص کرد اگر هم در لحظه تعویض برایش دلخوری کوچکی به وجود آمده این موضوع پس از پیروزی هم‌تیمی‌هایش در پایان ضربات پنالتی از بین رفته است.
محمد نادری جزو بازیکنان استقلال بود که با حضور فرهاد مجیدی در کادر فنی استقلال درخشش فوق العاده ای در مسابقات این تیم در اسفند ماه و ماه‌های گذشته داشته است. نادری در جده عربستان نیز از شاخص‌ترین چهره‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می‌رفت.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.