تبریز ایرنا- مدیر فنی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز با اشاره به توان تیم مس سونگون که قهرمان چهار دوره پیاپی لیگ برتر فوتسال است، گفت: امروز عملکردمان مقابل مس رضایت‌ بخش بود.
کیاوش علاسوند شامگاه سه شنبه پس از بازی با مس سونگون در گفتگو با خبرنگار ایرنا، افزود: به طور کلی در نیمه اول بچه‌های تیم خیلی خوب بودند و با نظم بازی کردند و همانطور که شاهد بودید نیمه نخست را با نتیجه یک بر یک به اتمام رساندیم.
مدیر فنی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز خاطرنشان کرد: در نیمه دوم کمبود بازیکن در مقابل تیمی مثل مس سونگون به ما فشار آورد و باعث شد که این تیم تاکتیکش را به ما تحمیل کند ولی با این حال از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم.
علاسوند با بیان اینکه امیدوارم از بازی با مس سونگون دستاوردهای خوبی کسب کرده باشیم، در مورد بازی‌های آتی ملی حفاری اهواز یادآور شد: بازی‌های مهم پیش روی ما بازی با تیم های شهرداری ساری و زندی بتن کلاردشت است.
مدیر فنی تیم فوتسال ملی حفاری اهواز با اشاره به بازی تدافعی این تیم در برخی از دقایق این دیدار اظهار داشت: وقتی که بازی ۴ بر یک شد، در هشت دقیقه پایانی رو به سیستم پنج نفره و پاور پلی آوردیم که به دنبال کم کردن اختلاف بازی بودیم که متاسفانه به دلیل پنج خطایی بودن و همچنین افت بدنی بازیکنان یک گل در پاور پلی و یک گل در ۲ ثانیه پایانی دریافت کردیم.
وی در خصوص تقویت تیم ملی حفاری در نیم‌فصل جاری اظهار کرد: اسم سه نفر از بازیکنان قدیمی خودمان را به باشگاه داده‌ایم که در حال مذاکره هستند و امیدوارم به توافق برسند تا در نیم‌فصل به جمعمان اضافه شوند.
تیم ملی حفاری اهواز امروز پس از شکست ۶ بر یک مقابل تیم مس سونگون همچنان با ۶ امتیاز در رده سیزدهم لیگ برتر فوتسال جای گرفت.
کاشان – ایرنا – معاون وزیر جهادی کشاورزی و رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع…
ارومیه-ایرنا- مسوول هماهنگ کننده طرح جامع ترویج وزارت جهاد کشاورزی…
تهران- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: به…
بوشهر – ایرنا- معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تامین…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari