تهران – ایرنا – مراسم تجلیل از مدال‌آوران و کادر فنی تیم‌های ملی در بازی‌های پارالمپیک توکیو امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین برگزار شد.
به گزارش ایرنا، مراسم تجلیل از مدال‌آوران و کادر فنی بازی‌های پارالمپیک توکیو امروز با حضور مریم کاظمی‌پور سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان، محمود خسروی‌وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک، عبدالحمید احمدی مشاور وزیر ورزش، شروین اسبقیان رییس فدراسیون جانبازان و معلولان، مسوولین سازمان بسیج ورزشکاران، علیرضا خسروی مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و جمعی از مدال‌آوران بازی‌های پارالمپیک توکیو در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد.
در این مراسم از ساره جوانمردی در رشته تیراندازی، حامد امیری، سعید افروز، امان‌الله پاپی، صادق بیت سیاح، هاشمیه متقیان (در پرتاب نیزه)، سجاد محمدیان و علیرضا مختاری (در پرتاب وزنه)، روح‌الله رستمی دارنده مدال طلا پاراوزنه‌برداری، حامد صلحی‌پور، منصور پورمیرزایی، امیر جعفری (دارنده مدال نقره) و سامان رضی دارنده مدال برنز بازی‌های پارالمپیک توکیو و ۱۲ نفر از ملی‌پوشان والیبال نشسته به همراه کادر فنی و روسای انجمن‌های این ۴ رشته ورزشی توسط فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان تجلیل به عمل آمد.
مشاور وزیر ورزش و جوانان در این مراسم با برجسته‌سازی معنویت و ایثار در میادین ورزشی گفت: ورزشکاران سفیرانی هستند که می‌توانند فرهنگ ایرانی اسلامی را در سطح جهان ترویج دهند.
عبدالحمید احمدی اظهار داشت: امروز باید خدا را شاکر باشیم که قهرمانان ما تکیه بر فرهنگ معنوی، پهلوان هم هستند و در میادین بزرگ ارزش‌ها را متجلی می‌کنند. وقتی مقام معظم رهبری درباره ورزشکاران صحبت و به ارزش‌ها اشاره  می‌کنند، این یعنی موفقیت در میدان رقابت و اخلاق.
مشاور وزیر در ادامه مراسم تقدیر از ورزشکاران مدال آور پارالمپیکی گفت: امیدوارم ورزشکاران و قهرمانان ما سفیر معنویت اخلاق و ایثار در سطح جهان باشند و امیدوارم این اتفاقات در بازی‌های پارالمپیک جوانان در بحرین ادامه داشته باشد.
مشهد- ایرنا- جواد فروغی دارنده نشان طلای المپیک 2020 توکیو از آسایشگاه معلولان ذهنی شهید بهشتی…
بندرعباس- ایرنا- جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه جانبازان و معلولان هرمزگان به مناسبت هفته پارالمپیک…
تهران- ایرنا- در روزی که تمرینات استقلال تعطیل بود بازیکنان این تیم…
تهران- ایرنا- فدراسیون والیبال از اهداف و آرمان‌های خود در سه سال…
تهران – ایرنا – «فریبرز بابایی» آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم نیروهای مسلح…
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کشتی در احکامی جداگانه سرمربیان تیم‌های…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.