اهواز – ایرنا – مربی تیم نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه زورمان به داوری نیست گفت: قرار نیست تیمی که پول و بضاعت ندارد، حقش را ندهند.
به گزارش ایرنا حمید عبداللهی چهارشنبه شب پس از شکست تیمش مقابل مس رفسنجان در نشست خبری اظهار داشت: در بازی با آلومینیوم به ضرر ما پنالتی گرفتند و همان صحنه را برای ما امروز نمی‌گیرند.
وی با بیان اینکه ناراحتی ما از کمیته داوران و فدراسیون فوتبال است افزود: سیستم داوری ما معیوب بوده و معلوم است که با این شرایط به کادرفنی و هواداران فشار می‌آید. 
مربی نفت گفت: در موقعیت گل زدن بودیم که کمک داور پرچم زده و اعلام می کند به من فحاشی می‌کنند. اگر به شما فحاشی می‌کنند داوری نکنید زیرا فوتبال همین است. 
وی ادامه داد: متاسفانه کمک داور روند بازی را متوقف کرد. در بازی قبلی هم سه امتیاز را از ما گرفتند. بروید آمار بگیرید که وحید کاظمی در ۲۰ بازی اخیر چگونه سوت زده است. ما هر روز کار می‌کنیم، اما اینطور اتفاقات رخ می‌دهد لذا کمیته داوران باید ایرادهای خود را برطرف کند.
عبداللهی گفت: شاید ما را جریمه کنند اما آیا مربی فحش بخورد و سکته کند، ایراد ندارد؟ زد و بند زیاد است و همه هم می‌دانند. ما از نظر فنی نباختیم و از بچه ها راضی هستیم، اما دیگر با داور و کمک داور نمی‌توانیم بجنگیم.
وی افزود: در بازی سال گذشته سایپا و پیکان وقفه افتاد و داور پس از دیدن دوباره صحنه پنالتی رای خود را برگرداند. به داور گفتیم که فیلم را ببیند که اشتباه کرده است اما نپذیرفت. 
مربی نفت گفت: ممکن است یک باشگاه با یک باخت بودجه ۲۰۰ میلیاردی اش زیر سوال برود به خاطر همین خیلی کارها می‌کنند. در مجموع ما از داور شکایتی نداریم، اما کمک داور ایراد داشت. فکر می‌کنم سیستم  VAR را به صورت عمدی به ایران نمی‌آورند تا هر کاری بخواهند انجام دهند. 
وی با بیان اینکه سرمربی بودن در ایران واقعا مسئولیت سنگینی است، چون همه کارها بر دوش  اوست افزود: بازیکن مس حمل توپ کرد، اما داور پنالتی نگرفت و از این بابت ناراحت هستیم.
مربی نفت گفت: مطمئن باشید از لحاظ فنی روزهای خوبی را خواهیم داشت و به مردم مسجد سلیمان می‌گویم اگر حمایت کنند، نتایج بهتری می‌گیریم.
دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و مس با بدتری یک بر صفر مس به پایان رسید.
ارومیه- ایرنا- ناظر گمرکات آذربایجان غربی گفت: روزانه هزار و ۲۰۰ دستگاه…
مشهد- ایرنا- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: نگاه رهبر معظم انقلاب…
خرم‌آباد – ایرنا – فرمانده انتظامی لرستان گفت: جوان ۲۲ ساله‌ای که…
قم ـ ایرنا ـ رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رسانه باید در راستای…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari