همدان- ایرنا- مربی تیم ملی گلبال جوانان گفت: بازیکنان تیم بهترین عملکرد را در بازی‌های پاراآسیایی بحرین داشتند و مزد ماه‌ها تلاش خود را در تمرین آماده‌سازی گرفتند.
«محمدکرم کولیوند» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمامی حریفان حاضر در این دوره از مسابقات از سطح کیفی بالایی برخوردار بودند و توانستیم به آنچه که حق بازیکنان بود، برسیم.
وی اضافه کرد: کسب پیروزی مقابل تمامی حریفان این مسابقات نشان از قدرت و آمادگی بسیار مطلوب بازیکنان داشت و توانستند دستورات کادر فنی را به خوبی در این رقابت‌ها اجرایی کنند.
کولیوند دستیابی به این قهرمانی را رکورد مقتدرانه دانست و گفت: همه حریفان قدرتمند بودند به خصوص در دیدار نهایی که توانستیم با نتیجه چهار بر سه تایلند مدعی را شکست بدهیم و عنوان قهرمانی را کسب کنیم.
وی خاطرنشان کرد: برای ما رسیدن به این مهم بسیار حایز اهمیت بود چرا که ماه‌ها تمرین و تلاش هدفمند داشتیم و فدراسیون از هیچ حمایتی کوتاهی نکرد.
تیم ملی گلبال جوانان ایران با ارایه نمایش های خیره کننده و ساقط کردن تمامی حریفان خود قهرمان بلامنازع قاره آسیا شد.
ملی پوشان کشورمان در فینال مسابقات پاراآسیایی بحرین رو در روی تایلند قرار گرفتند و با برتری چهار بر سه بر این حریف قدرتمند خود سرود قهرمانی را در بحرین طنین‌انداز کردند.
تیم ملی گلبال کشورمان در این رقابت ها بدون باخت و با عبور از تمامی حریفانش یک رکورد منحصربه فرد برجای گذاشت تا با اقتدار هرچه تمامتر بر بلندای قاره آسیا تکیه بزند.
کرمانشاه – ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به…
مشهد- ایرنا- ناظر گمرک استان خراسان رضوی گفت: در هفت ماهه امسال ۵۹۶…
گرگان – ایرنا – چهار ورزشکار گلستانی حاضر در مسابقات پاراآسیایی جوانان…
شاهرود- ایرنا – معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari