ایسنا/همدان مسئول کانون علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم با بیان اینکه در جریان فتح خرمشهر همه مردم پای کار بودند، افزود: مردم اشک صدام را درآورند تا این سردار پوشالی و پشتیبانان او بفهمند که در مقابل مردم ایران نمی توان زورگویی کرد.
به گزارش ایسنا سردار محمدعلی آسودی روز چهارشنبه ۴ خرداد ماه  در یادواره شهدای ورزشکار ملایر با اشاره به اینکه حکیم ابوالقاسم فردوسی از رستم که یک پهلوانک بود، یک قهرمان و پهلوان بزرگ ساخت، اظهار کرد: شاعران و نویسندگان ملایر نیز می توانند مانند فردوسی، داستان، فیلم و شعرهای بسیاری در وصف پهلوانان و قهرمانان این شهرستان تهیه کنند.
آسودی به ایستادگی ۳۴ روزه جوانان خرمشهر در جریان اشغال این شهر اشاره و مطرح کرد: جوانان مطالعه کنند تا متوجه شوند که مردم خرمشهر چگونه میدان به میدان و کوچه به کوچه در مقابل ارتش تا بن دندان مسلح رژیم بعث عراق ایستادگی کردند.
وی ادامه داد: در سال ۶۱ نیز پهلوانان ایرانی، خرمشهر را که طی ۱۹ ماه به انواع با موانع روبرو شده بود، طی ۲ روز با ۱۹ هزار اسیر و ۱۶ هزار کشته فتح کردند.
مردم ایران اشک صدام را درآوردند
آسودی ضمن تاکید بر لزوم قدردانی از قهرمانان و پهلوانان کشور، شهدا را بهترین جوانان دانست و گفت: در دوران دفاع مقدس، همه اقشار مردم از جمله علما، اساتید، دانشجویان، دانش آموزان و ورزشکاران حضور داشتند.
وی ضمن تاکید بر لزوم الگو قرار دادن شهدای دوران دفاع مقدس، مطرح کرد: باید تمام خاکریزها را فتح کنیم تا مشکلات اقتصادی مردم برطرف شود.
آسودی خواستار حمایت مردم از دولت سیزدهم شد و گفت: دولتمردان نیز باید با صداقت و پشت کار در رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بکوشند.
وی تاکید کرد: ما باید در همه عرصه های امنیتی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به شهدای خرمشهر اقتدا کنیم تا بتوانیم خرمشهرهای بسیاری ایجاد کنیم.
انتهای پیام
source

شینگل
تولید محتوا
گوگل ادوردز
موکت
جهان خبری
ورزشی خبری
سلامتی خبری
سرگرمی خبری
تکنولوژی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
اتو خبری

ورزشی خبری
اقتصادی خبری
سرگرمی خبری
علمی خبری
Proudly powered by WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط varzeshikhabari