عصر روز سه‌شنبه یکم شهریور ماه، سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد کشور، رئیس دانشگاه آزاد استان هرمزگان به همراه تنی چند از مسئولان دانشگاه، ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد هرمزگان، با معاونان و مدیران این شرکت دیدار و گفت‌وگو کردند.
در این بازدید مجید مشکینی سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد کشور و محمد حسین رنجبر رئیس دانشگاه آزاد استان هرمزگان ضمن بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود نسبت به صنعت فولاد، تمایل این نهاد را در رابطه با تعمیق همکاری‌های دو طرفه ابراز کردند.
سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه‌ آزاد با بیان اینکه این دانشگاه بیش از 20 درصد از سهام فولاد مکران را در اختیار دارد، عنوان کرد: دانشگاه آزاد ظرفیت‌های عظیمی برای همکاری با صنعت دارد و پژوهش‌ها و نوآوری‌های زیادی در این دانشگاه به دست دانشجویان و اساتید رقم خورده است. صنعت می‌تواند از این پتانسیل‌ها به خوبی استفاده کند.
علیرضا کاظمی، معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان نیز در این دیدار بیان کرد: صنعت مانند یک موجود زنده پویا و روان است و همواره تغییرات زیادی در نوآوری‌ها و تکنولوژی‌های نوین صنعت فولاد مشاهده می‌شود. صنعت نمی‌تواند مدت زیادی منتظر دانشگاه برای نوآوری بماند و باید رو به جلو حرکت کند.
وی افزود: شرکت فولاد هرمزگان بسیاری از نیازهای خود را از طریق دانشگاه برطرف می‌کند و ظرفیت‌های خوبی را در این رابطه ایجاد کرده‌ایم. در پایگاه اینترنتی فولاد هرمزگان این ظرفیت برای برطرف کردن نیاز دیده شده است و هم‌اکنون با برخی مراکز پژوهشی و دانشگاهی همکاری‌های نزدیکی داریم. دانشگاه آزاد نیز می‌تواند نیاز ما را هم از طریق پایگاه اینترنتی و هم از طرق مختلف از جمله مراکز پژوهشی برطرف کند.
 

قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما

source

توسط varzeshikhabari