تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین گفت: خاطراتی که با مارادونا داشتم برایم فراموش‌نشدنی است.
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، یک سال از درگذشت اسطوره فوتبال جهان گذشت. دیگه‌گو مارادونا یک سال پیش در چنین روزی و درحالی که فقط چند روز از جشن تولد ۶۰ سالگی‌اش می‌گذشت، به دلیل ایست قلبی از دنیا رفت. بسیاری او را بهترین فوتبالیست تاریخ می‌دانند اما حتی اگر کسی چنین دیدگاهی هم نداشته باشد، اهمیت و جایگاه او در تاریخ فوتبال انکارناپذیر است.
پس از پایان دوران فوتبال مارادونا، آرژانتینی‌ها همواره به دنبال یک مارادونای جدید بودند و هر ستاره تازه‌ای را با او مقایسه می‌کردند. اما هیچکس به اندازه لیونل مسی به جایگاه بالای او در فوتبال این کشور آمریکای جنوی نزدیک نشد.
مسی که در تیم ملی هم شاگرد مارادونا بود، در سالگرد درگذشت او در مصاحبه با مارکا گفت: انگار همین دیروز بود که مارادونا را از دست دادیم. احساسی عجیب و باورنکردنی است. بدون حضور او قهرمان کوپا آمریکا شدیم.
وی ادامه داد: همیشه انتظار دارید که دوباره مارادونا را در تلویزیون یا در حال مصاحبه با یک رسانه ببینید اما واقعیت این است که مدت زیادی از درگذشت او می‌گذرد. خوشحالم به اندازه کافی خوش‌شانس بودم که با او خاطراتی مشترک داشته باشم؛ خاطراتی که همیشه آنها را به خاطر خواهم داشت.
فوق‌ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: شما همیشه فکر می‌کنید که در یک مقطع زمانی، دیه‌گو را دوباره در تلویزیون، در یک مصاحبه و یا اظهارنظر در مورد چیزی می‌بینید، اما مدت زیادی از درگذشت او می‌گذرد و انگار همین دیروز بود. من همیشه بهترین خاطراتی را که با مارادونا داشته‌ام را به یاد خواهم داشت، اینکه به اندازه کافی خوش شانس بودم که خاطراتی با او داشته باشم.
تهران- ایرنا- بزرگترین اشخاص جهان و همچنین نهادها و باشگاه‌های مهم سراسر دنیا به مرگ ناگهانی…
تهران- ایرنا- «لیونل مسی» در واکنش به درگذشت دیگو مارادونا نوشت: او ما را ترک کرد اما رها نه؛…
تهران- ایرنا- دیدارهای هفته ششم مسابقات لیگ برتر والیبال زنان با صدرنشینی…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در چهارمین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
تهران – ایرنا – نماینده سیزم (شورای بین‌المللی ورزش‌های نظامی) در…
تهران- ایرنا- باشگاه بوآویشتا پرتغال امروز (پنجشنبه) اعلام کرد که…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari