Jump to navigation
فوق ستاره آرژانتینی پس از گذشت نزدیک به ۴۰ روز از قهرمانی کشورش در جام جهانی، مروری بر حواشی این اتفاق تاریخی داشته است
لیونل مسی در سال‌های پایانی دوران فوتبالش، بزرگترین افتخار خود یعنی قهرمانی در جهان را به دست آورد.
طرفداری | نزدیک به ۴۰ روز از تقابل فوق جذاب آرژانتین و فرانسه در فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می گذرد و لیونل مسی که در نهایت جام طلایی رنگ این تورنمنت را بالای سر برد، به مرور خاطراتش از این افتخار پرداخته است.
در ۱۸ دسامبر (روز قهرمانی آرژانتین در جام جهانی) همه چیز برای من تغییر کرد. رویا و آرزویی که در کل دوران حرفه‌ایم به آن فکر می کردم به حقیقت پیوست و قهرمان جهان شدم. قبل از پنالتی آخر، از خدایی که در تمام دوران حرفه ای ام پشتیبان من بود خواستم که مونتیل آن را به گل تبدیل کند تا دیگر رنج نکشیم. جام جهانی من را صدا کرد و گفت بیا من را بگیر، حالا می توانی لمسم کنی! هنوز وقتی ویدیوهایی را در شبکه های اجتماعی می بینم که می گویند ما قهرمان جهان هستیم، احساساتی می شوم.
آن اتفاق خود به خود رخ داد. برخی از هم تیمی هایم قبل از بازی به من گفته بودند که فن خال راجع به من چه گفته است. من دوست ندارم راجع به آن تصویر صحبت کنم اما به هر حال این اتفاق افتاد، آن لحظه خیلی عصبانی بودم. 
اینستاگرام من برای چند روز به دلیل تعداد زیاد پیام هایی که بعد از قهرمانی در جام جهانی دریافت کردم مسدود شد. واتس آپ من بعد از قهرمانی در جام جهانی منفجر شد. بعد از بازی شروع کردم به پاسخ دادن به تبریک های خانواده ام، بعد از آن هم تا چند روز به بقیه پیام ها پاسخ می دادم. من یک میلیون پیام در اینستاگرام داشتم ولی آنها من را بلاک کردند! 
من به دنبال داشتن عکسی با بیشترین لایک در اینستاگرام یا هر چیز دیگری نبودم. این فقط به خاطر مردم بود که می خواستند عکس های من را با جام جهانی ببینند. اکانت اینستاگرامم را خودم مدیریت می کنم، نه هیچ شرکت یا شخص دیگری. 
اگر دیگو [مارادونا] زنده بود و آنجا حضور داشت، او جام جهانی را به من می‌داد. آن عکس باید بسیار زیبا می شد. فکر می کنم هم دیگو و هم بسیاری از افرادی که از آن دنیا من را دوست دارند تشویقم کردند. 
فکر می کنم سخت ترین بازی ما در جام جهانی مقابل مکزیک بود. 
اگر می‌توانستم این کار را انجام دهم، به خود 16 ساله‌ام می‌گفتم که چیز خارق‌العاده‌ای در زندگی حرفه‌ای‌اش در انتظار او است. اینکه او مسیری بسیار زیبا و با لحظات سخت خواهد داشت. این که هرگز نباید از رویاهایش دست بردارد زیرا بزرگترین افتخار او، در روزهای پایانی به دست خواهد آمد. 
در تمام مسابقات جام جهانی ما بهتر از حریفانمان بودیم زیرا همیشه می دانستیم در هر بازی باید چه کاری انجام دهیم. کادر مربیگری ما را بسیار خوب آماده کرده بود.  
وقتی آگوئرو به من گفت استریم بگیریم، او گفت که می خواهد فقط خودش و من در تصویر باشم اما من گفتم “نه، این برای مردم خیلی کسل کننده خواهد بود، بیا بقیه بچه ها را هم صدا کنیم. آنجا بود که پاپو و بقیه هم به ما ملحق شدند. استریم با آگوئرو خیلی ناگهانی گرفته شد ولی من از آن خوشم آمد. فکر می کنم خوب است که با مردم اینگونه برخورد کنیم. بگذارید آنها واقعیت زندگی ما را هر روز ببینند. 
خدا این افتخار را برای من آماده کرده بود و هیچ لحظه ای بهتر از این وجود نداشت. در کوپا آمه ریکا هم همینطور. هر روز خدا را شکر می کنم، نمی توانم بیشتر از این از او بخواهم.
اخبار داغ
فینال جام جهانی واقعا پایان فوتبال بود اکه قیاس کنیم با لیگهای اروپایی انگار لیگ ایرانو با لیگ اسپانیا مقایسه میکنی فوتبال به شکل عجیبی افت کرده
با این کامنتایی که میخونم کریس فنا انقدر الان تحت فشارن اصلا دوست ندارم در مورد اینکه قراره تو این چند ماه جوایز فردی رو هم مسی درو کنه صحبت کنم مخصوصا توپ طلای قرن و توپ طلای هشتم. اتیش زیر خاکسترو باد نمیزنم فعلا :))
بهترین و یه دست ترین تیم جام بود ارژانتین و به حق قهرمان شد برابر هر تیمی هم بازی کرد کامل فوتبالو بهشون دیکته کرد. نوش جونت پادشاه ابدی فوتبال ایشالا شکوندن رکوردای بعدی
رئالی ها : افتخار می کنیم که مسی پدرمونه
افتخار این که پدرمونه بهمون انگیزه میده
رئالی ها : مسی هم اسطوره بود هم پدر ما
اون یک پدر واقعیه
رئالی ها خطاب به مسی :
روزت مبارک پدر رئال کبیر
رئالی ها خطاب به مسی :
روزت مبارک پاپا مسی 😂
اصلا مسی ۶۰ تا پنالتی زده ( جام جهانی ) ولی اگه تعداد گل های مسی رونالدو بدون پنالتی حساب کنیم مسی بیشتر زده ( درکل ) حتی اگه پنالتی ها را هم حساب کنیم رونالدو ۲۴ گل بیشتر زده بخاطر ۱۲۰ بازی بیشتر
تو فقط بخند⁦❤️⁩⁦❤️⁩
تو تیم بارسلونا بازی کرد همیشه زیر رئال بودین 😢
تو واسه ما رئالی ها یک اسطوره ای
مسی تو رئال بود 10 تا توپ طلا داشت
اسطوره
اگه مسی رئالی بود رئال از 14 تا 17 یا 18 تا لیگ قهرمانان اروپا داشت
وقتی تو بارسا بازی کرد که لیگ قهرمانان اروپا های بارسا رو از 1 به 5 تا کرد یعنی یک اسطوره
بازیکنی که واسه رئالی ها هم یک اسطوره است
من یه رفیقی دارم طرفدار دو آتیشه رونالدوئه در طول جام جهانی نمیدونید یه حرصی خورد، چه زجری کشید قشنگ دو سه کیلو کم کرد هر بازی منتظر بود تا آرژانتین حذف بشه ولی نمیشد برعکس مسی هم توی هر بازی بیشتر از بازی قبلی توی برد تاثیر میزاشت تا رسیدیم فینال و اون شوت دقیقه 121 موانی، فاصله بین خوشبختی و ازدست دادن همه چیز ساق پای مارتینز شد. رفیقم حاضر بود آرژانتین 5 بار پشت سر هم قهرمان بشه ولی با مسی قهرمان نشه ولی خب الان 40 روز که افسردگی گرفته :))
خدا کمکش کرد یه کامبکز دیگه نخوره
نویر یک پاس گل در حذفی جام جهانی
بهترین انسان تاریخ 0 گل و 0 پاس گل
چه مصاحبه باحالی کرده
ای جان جام هرچی کثیف تر کون سوزیش بیشتر
من خودم در اصفهان افتخار کمک به مردم در بخش سلامت را دارم هرچند عضو کوچکی هستم ولی قدمهای خیلی خیلی خیلی خیلی بزرگی در شادی بخشی زندگی خانواده ها در بعد درمان داشتم همین چند روز پیش با یک تصمیم شجاعانه و انتخاب یک داروی گیاهی درد های کهنه عضلانی تعداد زیادی افراد مسن را درمان کردم از بنده خدا هم اجری دریافت نکردم حتی در حد یک تشکر ساده و اجرم با خداست به خوبی مطلعم هرکس نمی تونه هر ماده ای مصرف کنه و در جواب بگه چون بیمار هستم برای من حلال هست!!! دقیقا مساله مسی همین بوده این بزرگوار مشکل پزشکی داشته خوب این دلیل نمیشه هورمون غیر مجاز hgh مصرف کنه و در یک رقابت ورزشی که دیگران با زحمت و سختی شرکت کردند خودش را با این هورمون به آمادگی چند برابری رسونده شرکت می کنه هورمون زدن از نوعی که مسی زده تا آخر عمر نتایج خودش نشون میده هورمون اصلا و ابدا شوخی بردار نیست که جنابعالی شب هورمون بزنی صبح با چهار استکان عرق شاطره و کاسنی بدن کلا پاکسازی بشه!!! عمرا !

source

توسط varzeshikhabari