نایب رئیس زنان فدراسیون تیراندازی گفت: مشکل حمل سلاح از شهر دهلی به بوپال تنها مختص تیراندازان ایران نیست و این مشکل برای چند کشور دیگر نیز وجود دارد.
کبری غیاثی در گفت و گو با ایسنا، در مورد اعزام تیم ملی تیراندازی به جام جهانی هند اظهار کرد: تلاش می‌شود که تیم ملی به این‌مسابقه اعزام شود. تیراندازان تا دهلی مشکلی ندارند. از دهلی به شهر محل مسابقه مشکل حمل سلاح وجود دارد. یعنی هواپیمایی هند برای پرواز از دهلی به بوپال اجازه حمل سلاح را نمی‌دهد.
نایب رئیس زنان فدراسیون تیراندازی در ادامه گفت: ما از سمت سفارت، فدراسیون جهانی و کشور هند پیگیر هستیم و امیدواریم که این مشکل حل شود. همه شرایط فراهم است و امیدواریم تیم ملی بتواند در این مسابقات شرکت کند. 
او در پاسخ به این سوال که آیا این مشکل تنها مختص تیم ملی ایران است، گفت: تا یکشنبه که من از مدیر تیم‌های ملی و روابط بین‌الملل جویا شدم انگار این مشکل برای چند کشور دیگر هم وجود دارد. در حال بررسی هستند. باید ببینیم آنجا زمینی می‌توان سفر کرد تا مشکل حل شود یا نه.
وی در ادامه گفت: ۱۰ نفر به این مسابقات اعزام خواهند شد که ۵ خانم شامل گلنوش سبقت‌اللهی، هانیه رستمیان، الهه احمدی، نجمه خدمتی و فاطمه امینی و ۵ آقا اعزام خواهند شد. خانم طالبی به عنوان مربی تیم ملی تفنگ و آقای نصر همراه تیم ملی تپانچه زنان خواهند بود. زمان اعزام هم قرار است ۲۶ اسفند باشد. 
او در پایان گفت: تیراندازان اکنون در اردو هستند و تمرین می‌کنند. خانم طالبی هم خیلی روی تیمش اعتقاد دارد و تلاش می‌کند که تیم اعزام شود. امیدواریم تیم مشکلش حل شود و در مسابقات جام جهانی نیز نتایج خوبی کسب شود. 
به گزارش ایسنا، سومین دوره مسابقات جام جهانی تیراندازی از ۲۹ اسفند تا ۱۱ فروردین به میزبانی هند برگزار خواهد شد. جواد فروغی، محمد رسول عفتی، وحید گلخندان، هانیه رستمیان و گلنوش سبقت‌اللهی در بخش تپانچه، الهه احمدی، نجمه خدمتی، فاطمه امینی، پوریا نوروزیان و امیرمحمد نکونام در بخش تفنگ نفرات اعزامی به این مسابقات هستند. 
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari