تهران- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: مطالبات سال ۱۳۹۹ نیروهای هیاتی این اداره‌کل با دستور وزیر ورزش و جوانان تا پایان آبان جاری پرداخت می‌شود.
نصرالله پریچهره روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اینک ۳۸۵ نفر در قالب نیروی هیاتی استان تهران در ادارات ورزشی این استان فعالیت دارند.
وی گفت: حقوق و مزایای این نیروها از محل ماده ۸۸ (واگذاری اماکن دولتی به بخش خصوصی) پرداخت می شود که به علت تعطیلی های متعدد مجموعه های ورزشی، پرداخت حقوق و مزایای این نیروها با مشکلاتی برخورد کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران اضافه کرد: این نیروهای هیاتی (قرارداد با هیات های ورزشی و فعالیت مرتبط برای اداره کل ورزش استان) سابقه ۱۰ تا ۲۵ ساله دارند.
پریچهره با بیان اینکه پرداخت موقعات سال ۱۳۹۹ این نیروها در مکاتبه ای با وزیر ورزش و جوانان تا پایان این ماه (آبان) پرداخت می شود، گفت: در این خصوص وزیر دستورات لازم را صادر و از طریق معاون توسعه منابع واریزی ها صورت می گیرد.
وی همچنین به جلسه شورای راهبردی وزارت در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای هیاتی ادارات کل اشاره کرد و افزود: بنا است که نشست های پیرامونی با سازمان استخدامی صورت گیرد تا تکلیف این نیروهای توانمند مشخص شود.
پریچهره با بیان اینکه در این رابطه با اعضای کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجلس شورای اسلامی نیز جلسات مطلوبی برگزار شده است گفت: قول های مساعدی برای تعیین و تکلیف این نیروها داده شده است.
مدیرکل ورزش و جوان استان تهران در پاسخ به این سوال که به تازگی محتوای نامه ارسال شده ای به ادارات ورزش استان، گلایه هایی به همراه داشته است، و علت چیست؟ خاطر نشان کرد: این نامه توسط واحد حقوقی این اداره کل و در راستای نظام مند شدن چارت سازمانی بوده که برخی کارکنان هیاتی تحلیل های ناصوابی به آن داشته اند.
به گفته وی در راستای رسیدگی به خواسته این نیروهای ارزشمند، هر فردی که نفوذ سیاسی، علمی، کاری  و دانش لازم را دارد کمک کند تا این قشر بزرگ پس از ۲۰ سال تبدیل وضعیت شوند.
کرمان- ایرنا- عظمت حضور مردم که برای استقبال از مادر شهید آمده بودند…
تبریز- ایرنا- رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: هویت،…
ایلام – ایرنا – همزمان با گرامیداشت ۳۷۱ شهید والامقام شهرستان ایوان،…
اهواز – ایرنا – رییس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور، با بیان اینکه…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.