سرمربی نساجی می‌گوید فوتبال در ایران پرفشار است و مسئولیت‌اش در پرسپولیس کمتر از سرمربی‌گری نبوده است.
به گزارش ایسنا، حمید مطهری پس از تساوی تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: بازی‌های اول بسیار سخت است و باتوجه به این‌که شناخت دقیقی نسبت به حریف ندارید، وضعیت سخت خواهد شد. نیمه اول تیم ما فوتبال خیلی خوبی بازی کرد و در انتقال‌ها بسیار خوب بودیم. خوب برنامه ریزی کرده بودیم و از فرصت‌هایمان استفاده نکردیم اما مس رفسنجان در نیمه دوم خیلی بهتر از ما بود. سعی کردیم کنترل کنیم اما شیمبا بسیار خوب بازی کرد. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تلاش کردند. اگر بیشتر خودشان را باور داشتند، می‌توانستیم برده باشیم. در کل باید بگویم تساوی عادلانه بود.
او درباره تجربه اولش به عنوان سرمربی گفت: سال‌های زیادی است در فوتبال دارم کار می‌کنم. در این سال‌ها پیشنهادات زیادی داشتم. اصولم باعث شد امسال سرمربی شوم. کار در پرسپولیس بسیار برای من سنگین بود و با تمام وجود تلاش می‌کردم. فوتبال در ایران پرفشار است و مسئولیت من در پرسپولیس کمتر از سرمربی‌گری نبود. سعی می‌کنم بهترین خودم باشم و ارتباط خیلی خوبی با همه داشته باشیم تا بتوانم موفق باشم.
سرمربی نساجی با بیان این‌که مهره‌های تاثیرگذار در خط حمله مهم هستند، بیان کرد:‌ مس رفسنجان هم بسیار بازیکنان خوب و قابل احترامی دارد. فوتبال ما باید به جایگاهی برسد که همه تیم‌ها هزینه کنند و خوب باشند. فوتبال حرفه‌ای است و همه تیم‌ها باید امکانات داشته باشند. مس رفسنجان واقعا قابل احترام است.
او درباره عملکرد داوری گفت: به نظرات همکارانم احترام می‌گذارم. تیم داوری یک گروه است و بسیار سالم کار می‌کنند. من با خودم عهد کرده‌ام که درباره داوری صحبت نکنم. اجازه بدید که ما کار خودمان و داوران کار خودشان را انجام دهند. در نشست‌های خبری دوست ندارم در این خصوص صحبت کنم چون بی نتیجه خواهد بود.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari