سرمربی تیم فوتبال نساجی می‌گوید کیفیت زمین ورزشگاه شهید وطنی راضی‌کننده نیست اما خوشحال است که مقابل هواداران نساجی، تیمش بازی خواهد کرد.
به گزارش ایسنا، حمید مطهری، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ملوان اظهار کرد: اسطوره باشگاه لیورپول، بیل شنکلی می‌گوید که فوتبال فراتر از مرگ و زندگی است. این برای مردم خوب مازندران صدق می‌کند. این تیم انگیزه ادامه زندگی هواداران نساجی است و از آن‌ها می‌خواهم ما را حمایت کنند. نگاه ویژه‌ای به آن‌ها داریم و بتوانیم با آن‌ها در فوتبال ایران آقایی کنیم.
وی ادامه داد: اسم ملوان هر زمان که می‌آید، یاد سیروس قایقران می‌افتم که مربی و هم‌بازی من بود. تیم قابل احترامی است. به مازیار زارع و پژمان نوری تبریک می‌گویم که در این چند سال بالا سر این تیم ایستادند و به آنها خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم فردا یک بازی قشنگ و تاکتیکی ببینیم و هر تیمی که بهتر بود، برنده شود.
مطهری اضافه کرد: ما دو بازی از آداما استفاده کردیم و مشکلی برای بازی ندارد. شجاعی کمی مصدومیت دارد و یک هفته‌ای است که تمریناتش را شروع کرده و سایر بازیکنان آماده بازی هستند.
سرمربی نساجی در خصوص تاثیر حضور هواداران در دیدار خانگی گفت: وابستگی زیادی به هواداران داریم. از سپاهان و مدیرعامل سپاهان تشکر کردم اما واقعا در دیدار برابر سپاهان احساس خفگی کردم. مثل این می‌ماند که شما مهمان را دعوت کنید اما در خانه همسایه پذیرایی کنید. شما ببینید تیم‌ها به خاطر میزبانی چه کارهایی که نمی‌کنند. مدیرعامل ما خیلی زحمت زیادی برای این استادیوم کشیدند. از استاندار و فرماندار و دکتر رنگرز تشکر می‌کنم. این زمین خیلی وقت بود که آن طرف افتاده بود. این زمین یکسری نواقص دارد اما حاضرم با این نواقص بازیکنم زیرا حضور هواداران مهم است. چمن ورزشگاه بسیار مهم است. ما باید با وجود این که نیزه از زمین بیرون بزند، قدرت نساجی را نشان دهیم.
مطهری در خصوص رضایت از عملکرد تیمش گفت: هدف ما این است که فوتبال نو و با منطق ارائه دهیم. بازیکنان من بعد از قهرمانی حذفی پیشنهادات زیادی داشتند اما با مبلغ کم ماندند. شما فوتبال را می‌شناسید و می‌دانید که ما زمان نیاز داریم. وقتی من به مالک محترم برنامه دادم، بالاترین رتبه نساجی نهم بود و نیم‌فصلی که من دستیار جلالی بودم دهم شد. ما می‌خواهیم این رتبه‌ها را بهتر کنیم.
او درباره کیفیت چمن ورزشگاه شهید وطنی عنوان کرد: قول در فوتبال حرفه‌ای نیست. زمین بعد از این همه مدت، چمن باید خیلی کیفیتش بهتر باشد. چمن باید کیفیتش خوب می‌شد و یک جاهایی کم کاری شده است. انتظار داشتم کیفیت ورزشگاه با بودجه‌ای که اختصاص داده شده، بهتر شود. از دوستان تشکر کردم و به همین راضی هستم. توقع من این است کیفیت بهتری داشته باشد که در شأن هواداران نساجی باشد.
سرمربی نساجی در خصوص خواسته‌هایش در جذب بازیکن گفت: سعی کردم استخوان‌بندی و اسکلت تیم را حفظ کنید. گاهی اوقات در باشگاهی هستید که می‌توانید تغییرات زیادی انجام دهید اما در بعضی تیم‌ها باید اسکلت خود را حفظ کنند. ما فقط چهار بازیکن اضافه کردیم و بازیکنان با دریافت کمی قرارداد خود را تمدید کرد. در فوتبال کار تیمی مهم است و این بازیکنان به خاطر نساجی و مدیریت و مالک باشگاه حاضر به ماندن در نساجی شدند. من تیم خود را مقابل سپاهان شکست خورده نمی‌دانم اما از آن‌ها می‌خواهم به نتایج قبلی ملوان توجه نکنند و با قدرت حاضر شوند.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari