تهران- ایرنا- معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: تیم فوتبال پاس در سالیان گذشته یکی از تیم‌های خوب و موفق ورزشی ناجا بود و در پاسخ به پرسش‌ها در مورد احیای این تیم، اعلام می‌کنم که آمادگی در این رابطه وجود دارد اما باید زیرساخت‌ها مهیا شود.
سردار حبیب اله جان‌نثاری روز دوشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: ماموریت اصلی ناجا آسایس و آرامش مردم است و ما براساس مقدورات و در راستای ماموریت‌هایی که به ما محول شده حرکت می‌کنیم؛ در امر ورزش نیز اهتمام بسیاری در مجموعه وجود دارد و این آمادگی را داریم تا دوباره تیم پاس احیا شود اما لازمه آن زیرساخت هایی است که باید پیش بینی و فراهم شود.
وی در خصوص میزبانی نیروی انتظامی از سی و پنجمین دوره مسابقات کشتی نظامیان جهان تاکید کرد: برای میزبانی شایسته ایران در این دوره از مسابقات براساس روحیه بسیجی، همدلی، همفکری و همکاری از روز اول گام برداشتیم و امروز آنچه دیده می‌شود برآورد یک خرد جمعی و کار بسیجی است که محقق نمی‌شد مگر آنکه همه عزیزان پای کار بیایند که به لطف خدا این امر محقق شد.
معاون تربیت و آموزش ناجا افزود: براساس تجربه می گویم در هر فضایی از جمهوری اسلامی ایران اگر با روحیه بسیجی و با اتحاد و همدلی کاری آغاز شود، بدون شک به ثمر می نشیند و امروز نمونه عینی آن را در میزبانی ایران می‌بینید. مطابق تصمیمی که در مجمع عمومی سازمان جهانی سیزم صورت گرفت با میزبانی ایران برای برگزاری رقابت‌های کشتی نظامیان جهان موافقت شد و با حمایت‌های سردار سرلشگر باقری رئیس ستاد و باتوجه به ظرفیت های ناجا این مسئولیت به نیروی انتظامی واگذار شد تا میزبانی شایسته برای تیم های حاضر در این رویداد باشیم.
سردار جان‌نثاری تاکید کرد: از همان ابتدا که این ماموریت به ناجا محول شد در درون نیروی انتظامی ۱۸ کمیته و همه روسای پلیس و معاونت را با دستور سردار حسین اشتری بسیج کردیم تا به بهترین شکل میزبانی را برگزار کنیم. جلسات خوبی را با وزیر ورزش، مجموعه فدراسیون کشتی، سازمان گسترش، مجموعه ورزشی آزادی، نیروهای مسلح و نهاد های مربوطه در دستور کار قرار داده و توانستیم در نهایت به یک نتیجه خوب دست پیدا کنیم.
وی خاطرنشان کرد: این‌گونه که به ما اطلاع دادند سقف سالن ۱۲ هزار نفری مشابه مسابقات قبلی وضعیت مناسبی نداشت و حتی در باران آب به داخل نفوذ می‌کرد؛با این حال، با همدلی و همراهی و با روحیه جهادی وزیر ورزش، دولت، رئیس جمهوری و رئیس سازمان گسترش و مدیر مجموعه ورزشی آزادی قرار شد با کمک هم این مشکل را حل کنیم. مهندسی ناجا را مامور کردیم در کنار سایر دوستان و با همان روحیه بسیجی یک کار نشدنی که مربوط به سال‌های گذشته بود را به انجام برسانیم و امروز سقف سالن تعمیر، ترمیم و بازسازی شده است.
معاون تربیت و آموزش ناجا گفت: نکته قابل توجه دیگر این است که رقمی که به من داده بودند، برای ترمیم سقف سالن بالغ بر ۱۲ هزار مترمربعی، ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیارد تومان بودجه نیاز بود اما با روحیه همدلی و همکاری بین بخشی این مساله را خودمان حل کردیم و امروز می‌بینید سالن ۱۲ هزار نفری آزادی شرایط خوبی دارد.
سردار جان‌نثاری گفت: برای آماده سازی تیم هم باید بگویم یک سال تیم کشتی نیروهای مسلح را طبق برنامه از پیش تعیین شده هدایت و ۵ اردو را تدارک دیدیم. دو اردو در استان مازندران، دو اردو در دانشگاه علوم انتظامی و اردوی آخر را متصل کردیم به مسابقات نظامیان جهان که در خانه کشتی و در کنار تیم ملی کشور و با بهره گیری از ظرفیت های مربیان این تیم به اجرا درآمد و باعث شد نفرات حاضر در شرایط خوبی راهی این مسابقات شوند.
وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد کشور برای حضور در ایران اعلام آمادگی کرده بودند؟ گفت: در ابتدا ۳۰ کشور برای حضور در این بازی ها اعلام آمادگی کردند. در نهایت حضور ۲۲ تیم در کشتی آزاد و فرنگی قطعی شد که به تهران سفر کرده و در حال مسابقه هستند. این حضور کافی بود تا در این مسابقات ۳۰۰ کشتی‌گیر داشته باشیم و نکته جالب این است که در میان آنها ۲۰ چهره جهانی و المپیکی نیز حضور دارند و این نشان از سطح کیفی مسابقات دارد.
معاون تربیت و آموزش ناجا به نشست نماینده سیزم و ابراز رضایت وی از میزبانی ایران اشاره کرد و گفت: سیزم با چهار ارزیاب تمامی مسائل و اتفاقات مسابقات را رصد کرده و نماینده این نهاد در دیداری که داشتیم از میزبانی خوب ایران تشکر کرد و خواستار این بود با توجه به ظرفیت هایی که در ایران وجود دارد در خصوص مسابقات و میزبانی‌های دیگر نیز شرایط همکاری و تعامل مورد توجه قرار گیرد.
تهران – ایرنا – نماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد ایران در بازی‌های المپیک توکیو گفت: برای حضور…
تهران – ایرنا – محمدباقر یخکشی، بهمن تیموری، محمدحسین میرباغبان و یدالله محبی آزادکاران وزنهای…
تهران – ایرنا – سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان، گفت: در چرخه انتخابی همه جوانب در نظر گرفته…
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون کشتی گفت: چرخه انتخابی تیم ملی کشتی‌آزاد پس از پایان رقابت‌های…
تهران- ایرنا- سرمربی تیم کشتی آزاد نیروهای مسلح ایران، گفت: امیدوارم ۵ نماینده روز دوم کشورمان…
تهران – ایرنا – دارنده مدال نقره پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی نظامیان جهان در وزن ۷۴ کیلوگرم…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در نخستین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
تهران- ایرنا- قیمت بلیت‌های‌ دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت…
تهران- ایرنا- زمان برگزاری ۲ هفته از لیگ برتر والیبال ایران به دلیل…
تهران _ ایرنا _ تیم کشتی آزاد نیروهای مسلح ایران با کسب ۴ طلا، ۴ نقره…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *