تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش از میزبانی رویدادهای بین‌المللی ورزشی حمایت ویژه‌ای داشته و از آن استقبال می‌کند.
به گزارش ایرنا، «مهدی علی‌نژاد» در مراسم افتتاحیه اولین دوره مسابقات تکواندو و کاراته ناشنوایان (قهرمانی جهان) اظهار داشت: از همکاری فدراسیون‌های کاراته و تکواندو و سایر بخش‌هایی که برای برگزاری شایسته این میزبانی تلاش کردند، تشکر می‌کنم و به قهرمانان و ورزشکاران خارجی حاضر در این رویداد اطمینان می‌دهم که سفری خوب همراه با خاطرات خوش برای آنان به یادگار خواهد ماند زیرا مردم ایران مردمی میهمان نواز و خونگرم هستند.
وی افزود: هر چند به دلیل محدودیت‌های کرونا شرایط زندگی دشوار شده است، این میزبانی به ما نشان داد زندگی هنوز جریان داشته و باید از فرصت‌های خود به بهترین شکل بهره ببریم.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: بدون شک همه تیم‌ها برای موفقیت به این مسابقات آمده‌اند و امیدواریم رقابت‌هایی تماشایی همراه با سلامتی قهرمانان را نظاره‌گر باشیم.
علی‌نژاد تاکید کرد: وزارت ورزش و جوانان حمایت ویژه‌ای از میزبانی رویدادهای ورزشی داشته و ما از این موضوع استقبال می‌کنیم. فراموش نکنیم که ورزش مقوله‌ای فراتر از ادیان، نژاد، زبان و قومیت است و حضور در چنین رویدادهایی باعث نزدیکی انسان‌ها می‌شود.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان افزود: ورزش در بین مسوولان و مدیران ایران از جایگاهی ویژه‌ برخوردار بوده و ما همواره بر فعالیت‌های ورزشی تاکید داریم.
نخستین دوره رقابت‌های تکواندو و کاراته ناشنوایان جهان از فردا (یکشنبه) در خانه تکواندو و سالن هندبال آغاز شده و تا سوم آذرماه ادامه خواهد داشت.
تهران- ایرنا- تیم فوتبال اتلتیکومادرید در دیدار خانگی مقابل اوساسونا…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال لیورپول در دیدار حساس مقابل آرسنال با ارائه…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال یوونتوس در دیدار حساس خارج از خانه مقابل…
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن موفق شد در شب بازگشت و درخشش…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.