سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال مدعی شد که یکی از اصلی‌ترین اهداف داوری، قانونمند کردن این فدراسیون است.
محسن معزی‌فر در گفت‌گو با ایسنا، درباره شرایط برنامه‌های در دست اجرای فدراسیون بسکتبال توضیح داد: در مجموع شرایط مطلوب است. خوشبختانه به یک سطح تعادل و بروزرسانی مناسبی در فدراسیون بسکتبال رسیده‌ایم. آن چیزی هم که در اولویت ما است، اعزام تیم‌های مختلف به رویدادهای مختلف است.
او درباره شرایط اقتصادی کشور و فدراسیون‌های ورزشی برای اعزام‌های خارجی به دلیل بالا بودن نرخ ارز نیز گفت: خوشبختانه در این مدت همه چیز سر جای خودش انجام شده و با وجود نرخ بالای ارز و قیمت عجیب و غریب بلیت‌های پروازها که مشکل ساز است، توانسته‌ایم روند خوبی را طی کنیم. در حقیقت اما بار و فشار زیادی به فدراسیون بسکتبال و سایر فدراسیون‌ها وارد می‌شود.
سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال، درباره اقدامات انجام شده خود پس از معرفی شدنش به عنوان دبیر نیز گفت: کمیته برگزاری مسابقات و سایر کمیته‌های ما با توجه به چارت سازمانی فعال هستند و همه همکاران ما مسئولیت خودشان را به درستی و با دقت بالا انجام می‌دهند تا امور جاری به بهترین شکل انجام شوند. فدراسیون به دلیل اینکه چارت سازمانی خود را کامل کند از بنده دعوت به همکاری کرد و هدف اصلی نیز قانونمند کردن فدراسیون است.
او درباره مجامع استانی برگزار نشده نیز توضیح داد؟ مجامع گرگان، خراسان جنوبی و اراک معوق مانده‌اند که قصد داریم بعد از مسابقات جوانان آن‌ها را برگزار کنیم. بقیه استان‌ها مثل مازندران را برگزار کردیم. در اولویت‌های ما فعلا فقط مسابقات هست چون هزینه سنگینی بر عهده ما است، چرا که بجز مسابقات جوانان آسیا در پنجره چهارم رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۳ هم میزبان هستیم.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari