نایب رئیس سابق فدراسیون بوکس گفت: هیچوقت نمی‌توانیم بوکس زمان ناطق‌نوری را با دوره ثوری مقایسه کنیم، چون نام حاج احمد به تنهایی وزنه سنگینی برای این رشته بود.
منوچهر مقصودی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط فدراسیون بوکس تحت ریاست حسین ثوری نسبت به دوره احمد ناطق نوری، توضیح داد: واقعیت این است که نام حاج احمد ناطق نوری وزنه سنگینی به سود بوکس بود و اصلا نباید این دو دوره را با هم مقایسه کرد. در همه جا روی حرف حاج احمد حساب باز می‌کردند، اما الان آقای ثوری باید بجنگد تا برای دیدار با وزیر و … وقت بگیرد. واقعا نمی‌شود این دو دوره را با هم مقایسه کرد.
او گفت: اما کاری که آقای ثوری توانست انجام بدهد و واقعا آرزوی جامعه بوکس بود، کسب مدال برنز در رقابت‌های جهانی بود. متاسفانه ما در دوره‌های قبل با وجود عملکرد خوب بوکسورها به این مدال نرسیده بودیم و این کار آقای ثوری ارزشمند است، هر چند که این نتیجه حاصل یک کار تیمی است. این مدال برنز اتفاق مثبتی بود، اما من در سایر کارهای فدراسیون نبوده‌ام و شرایط را دقیقا نمی‌دانم. مواردی همچون اردوهای نونهالان و نوجوانان در زمان حاج احمد و آقای حسینی نیز راه افتاده بود. ضمنا باید بگویم که استکی در این دوره واقعا زحمات زیادی کشید.
او در پاسخ به این سوال که فدراسیون بوکس در حال حاضر چه چیزی را باید هدف خود قرار دهد؟ توضیح داد: من فکر می‌کنم از همین الان و از امروز باید اردوها را  شروع کنیم. اگر می‌خواهیم در المپیک پاریس باشیم و نتیجه مثبتی بگیریم، فدراسیون باید اردوها را از همین حالا شروع کرده و بوکسورها را به اردوی برون مرزی اعزام کند تا در المپیک جواب مثبتی بگیرند.
مقصودی درباره شرایط مدیریتی فدراسیون نیز گفت: در حوزه مدیریت، رئیس فدراسیون است که باید همه کارها را در مسیر خود قرار دهد. رئیس با بررسی‌هایی که انجام می‌دهد باید به کمیته‌های خود از جمله داوران، فنی و … سر و سامان دهد. رئیس باید بتواند که مثبت یا منفی بودن عملکرد هر فرد را ارزیابی کند.
نایب رئیس فدراسیون بوکس در زمان ناطق‌نوری، درباره ارزیابی خود از عملکرد فدراسیون بوکس در چهار سال اخیر نیز گفت: ما بعد از بازگشایی بوکس سهمیه را همیشه با مدال گرفته بودیم که کار بسیار سختی بود. نفراتی چون مظاهری، صمدی، محمودی و … همگی با کسب مدال سهمیه گرفتند و واقعا سهمیه گرفتن در آن زمان خیلی سخت بود، به این راحتی نبود. متاسفانه ولی نتوانستیم در المپیک و جهانی مدال بیاوریم، اما مظاهری دو شب در المپیک بازی کرد و سپهوند هم همینطور. ارزیابی را باید با اتفاقات مثبت انجام داد. تنها می‌توانم بگویم که کسب مدال در این دوره مسابقات جهانی اتفاق مثبتی بود.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *