سرپرست تیم ملی والیبال در آستانه اعزام ملی‌پوشان به المپیک توکیو گفت: بازیکنان منتظر شروع بازی‌ها برای تاریخ‌سازی هستند.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران برای شرکت در دومین تجربه خود در بازی‌های المپیک، امشب عازم توکیو خواهد شد.
امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت و شرایط ملی‌پوشان گفت: روز جمعه آخرین جلسه تمرین وزنه برگزار شد، تمرین سبکی بود و پس از آن اجازه خروج از اردو را به بازیکنان دادیم تا کارهای خود را انجام دهند. تیم ملی امروز ساعت ۱۹ از هتل المپیک برای شرکت در المپیک توکیو عازم فرودگاه خواهد شد.
وی تأکید کرد: تمام کارها انجام شده، فرم‌های بهداشتی و لوکیشن‌های مخصوص بر روی گوشی بازیکنان نصب شده و فقط منتظر هستیم تا به سلامت از کشور خارج و در دهکده مستقر شویم. مصدومیت نداریم، تجهیزات به اندازه کافی وجود دارد و ملی‌پوشان منتظر شروع بازی‌های المپیک برای تاریخ‌سازی هستند.
سرپرست تیم ملی والیبال درباره نگرانی تست‌هایPCR نیز گفت: چندین ماه است که این نگرانی با ما همراه است. روز گذشته تست PCR برای سوار شدن به هواپیما گرفته شد؛ اگر مثبت بود شاید تا الان فدراسیون پزشکی به ما خبر می‌داد. سکوت آنها را علامت رضایت گرفته‌ایم. امیدوارم مشکلی پیش نیاید و به سلامت در دهکده مستقر شویم.
وی در پایان درباره برنامه تیم ملی در توکیو و بازی تدارکاتی گفت: فعلاً هیچ چیز قطعی نشده، برنامه تمرینی نداریم، باید به توکیو برسیم و سپس لیست تمرینات را در اختیارمان قرار دهند.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.