تهران- ایرنا- ملی‌پوش دوومیدانی ایران در ماده پرش طول گفت: با حمایت مالی یکی از باشگاه‌ها، ملی‌پوشان عازم اردوی لهستان خواهند شد که تجربه خوبی برای من خواهد بود و زمینه ثبت رکورد جدید را فراهم می‌کند.
ریحانه مبینی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، اظهار داشت: تمرینات خود را در شهرستان آران و بیدگل انجام دادم و فدراسیون دوومیدانی نیز اردویی ۲۰ روزه در بوشهر برای ما تدارک دیده است. در این اردوها شرایط خوبی داریم زیرا همسطح با دریاست و سبب می‌شود تا عملکرد پرشی‌ها بهتر شود.
وی افزود: همچنین تیم پلیمر خلیج فارس به عنوان حامی دوومیدانی اردویی ۲ یا سه ماهه در لهستان برای ملی‌پوشان در نظر گرفته است و تجربه خوبی برای ثبت رکورد جدید خواهد بود. پس از این اردو باید در مسابقات قهرمانی داخل سالن کشور و قهرمانی داخل سالن آسیا در قزاقستان شرکت کنیم.
بهترین رکورد مبینی در مرحله سوم لیگ دو و میدانیِ امسال، ۶ متر و ۴۰ سانتی‌متر بود و تا رکورد مسابقات جهانی که ۶ متر و ۸۲ سانتی متر است، بسیار فاصله دارید. وی در این خصوص گفت: فعلا در حال آماده‌سازی هستم و پرشی انجام ندادم تا رکورد جدیدی ثبت کنم. هر چند می‌توانم باید خیلی بهتر از حد انتظار در مسابقات ظاهر شوم. زیرا امسال بسیار جدی‌تر از سال گذشته تمریناتم را ادامه دادم.
وی اضافه کرد: فدراسیون شرایط خوبی را برای دو و میدانی‌کاران در نظر گرفته است و اردوها و امکانات بهتری را در اختیار دارم، بنابراین در مسابقات آسیایی تلاش می‌کنم تا بهترین رکورد خود را ثبت کنم و رنکینگ خود را بهبود بخشم تا به مسابقات جهانی اعزام شوم.
مبینی تاکید کرد: فدراسیون اعلام کرد برای اعزام ملی‌پوشان به مسابقات داخل سالن آسیایی، هنوز فهرستی اعلام نکرده اما تصور می‌کنم که هشت نفر از ملی‌پوشان را راهی این رقابت‌ها کند.
وی کسب سهمیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس را برای خود محتمل دانست و گفت: اگر تمرینات مستمر و خوبی داشته باشم و فدراسیون حمایتم کند، شاید بتوانم ورودی این بازی‌ها را کسب کنم. 
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون دوومیدانی گفت: تا زمانی که در آسیا به مدال نرسیدیم، به مدال المپیک…
تهران- ایرنا- مربی تیم نوجوانان و جوانان در مواد پرشی دوومیدانی گفت: دوومیدانی زنان به نسل…
تهران – ایرنا – پنج نماینده کشتی آزاد نیروهای مسلح ایران در روز دوم…
تهران- ایرنا- دو بازیکن تاجیکستانی تیم فوتبال پرسپولیس در بازی بعدی…
تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در صدر فهرست سران باشگاه…
تهران- ایرنا- تیم ملی کاراته ژاپن در مجموع ۲ بخش کاتا و کومیته مردان…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.