Jump to navigation
یوونتوس به زودی ممفیس دیپای را جذب می‌کند و پس از فروش آدریان رابیو، فورا برای خرید لیاندرو پاردس اقدام خواهد کرد
با وجود پیوستن فیلیپ کوستیچ به یوونتوس، فعالیت‌های این تیم در بازار هم‌چنان ادامه خواهد داشت و ممفیس دیپای، می‌تواند پنجمین خرید بیانکونری در این تابستان باشد.
طرفداری | به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، ممفیس دیپای هدف اصلی یوونتوس برای تقویت خط حمله که برای جدایی از بارسلونا اصرار می‌ورزد، آماده ترک این تیم است و طرفین مذاکرات در حال نزدیک‌تر شدن به توافق هستند. یوونتوس پیشنهاد خود برای آوردن این مهاجم هلندی به تورین را افزایش داده است. دیپای می‌تواند زودتر از آن‌چیزی که انتظار می‌رفت به یووه بیاید چرا که موضع بازیکن در اولویت است و آماده است پیشنهاد قرارداد دو ساله بانوی پیر را بپذیرد.
یوونتوس برای رد کردن مهره‌های مازادش نیز سخت تلاش می‌کد. امروز جان مرتو، مدیر منچستریونایتد با مادر آدریان رابیو، هافبک یوونتوس دیدار داشت و سعی کرد اختلاف موجود با او را کاهش دهد. برآیند این ملاقات مثبت بوده اما هنوز به نتیجه نهایی منجر نشده است. مذاکره منچستریونایتد با مادر و مدیربرنامه‌های این هافبک فرانسوی ادامه خواهد داشت. اگر یوونتوس بتواند رابیو را بفروشد، لیاندرو پاردس را به ترکیبش اضافه خواهد کرد. یووه دیروز با این هافبک 28 ساله آرژانتینی به توافق شخصی رسید اما آن‌ها برای خرید او باید 25 میلیون یورو به پاری سن ژرمن پرداخت کنند.
اخبار داغ 
اینجور که یوونتوس داره خرید میکنه قانونا باید شاهد این باشیم که سری آ هم عین بوندسلیگا فقط یک تیم مدعی قهرمانی باشه و بقیه تیمها واسه کسب سهمیه با هم رقابت کنن
خدایی با این تیمی که یووه بسته راحت باید بتوونه با هر تیمی توو اروپا هم رقابت کنه
نه تو منچستر موفق بود نه بارسا. ببینیم تو یووه چیکار میکنه
دیپای اون موقع که بهترین فرم رو داشت اومد یونایتد و تِر زد و دوزار بازیکن نیست. من تعجب کردم از بارسا که برای بهبود خط حمله اش روی این چلغوز حساب کرد و در تعجب ترم از یووه که میخاد اینو بخره ! خداشاهده وضعیت بازار خیلی خرابه !!
دقیقا رابیو از نظر فنی چی میخاد به منچستر اضاف کنه ؟
یه جلسه هم با مادر دی یونگ بزارید کانتونا رو بفرستید جلسه
اخ جون دیپای بیاد خوب میشه یه مهاجم دوک حد اقل پا ب توپ داره
خدا وکیلی به عنوان یه اینتری یووه باید با این ترکیب ۸ هفته مونده قهرمان لیگه بشه اروپا هم عین اب خوردن تو ۸ تا باید باشه با کمی شانس تا فینالم میره عالیه ترکیب .
یووه جوری شده ک لرد میره و لرد میاد
ولی ۲۵ برا پاردس خیلی زیاده …
با ۱۸ میل هم بفروشیم خوبه البته فکر نکنم یووه حاضر به پرداخت همچین مبلغی بشه
آرتور داره در می ره این پنجره نقل و انتقالات
حرومزاده تر از گلیزر ها وجود نداره
یووه خط حمله اش در حد لیورپول بسته خط هافبک در حد اودینزه این تیم توازن نداره برای جام گرفتن آماده نیست
مزخرف تر از مدیرهای ایتالیایی نیست ۱ میلیارد بودجه هم بهشون بدی میرن هیگواین از ام ال اس میارن همش کارشون مازاد جذب کردنه نخریدن بهتر از بنجل خریدن امثال پوگبا ، پارادس ، دیپای ، دی ماریا فسیل چیکار میخواهن تو اروپا برای یووه بکنن
کاش میشد پوگبا و آرتور ملو رو میدادیم ۲۰ هم سر میدادیم ساویچ رو میگرفتیم
وقتی یووه با وجود کین و کوستیچ دنبال دیپای هست شک ندارم کوستیچ واسه فول بکو و اگه جواب بده سمت چپ سوپر میشه
اخه رابیو برای چی میخایین
من به دیپای حس خوبی دارم،به نظرم با توجه به نبود پوگبا تو سمت چپ و تکنیک خوبش خیلی به کار یووه میاد
همه ضرر میکنن. هم یووه هم یونایتد. چون دیپای لرده رابیو سوپر لرد . بشینید و ببینید . یونایتد انگار عمدا داره خودشو نابود میکنه.
بنظر خريد هوشمندانه اي مياد مصدوم نشه كيفيت خوبي داره و توليگ ايتاليا كه خبري از سرعت نيس ميتونه بشدت راحت بازي كنه با وضعيت اقتصادي و گزينه هاي محدودي كه وجود داشت بنظرم خوبه خريدش و نكته خيلي مثبت مدت قراردادش هست دوسال يكم دقت كنين متوجه ميشين پاراتيچي چه جنايتي كرد يه مشت بازيكن بي كيفيت همه با قرارداد ٤ ٥ساله

source

توسط varzeshikhabari