تهران – ایرنا – سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری با اشاره به مکاتبات صورت گرفته با فدراسیون جهانی گفت: اقدام لازم در خصوص تایید اساسنامه در حال انجام است و منتظر تایید نهایی هستیم.
رسول هاشم‌کندی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به شرایطی که وجود داشت اقدامات لازم جهت تایید اساسنامه فدراسیون صورت گرفت و با ارسال آن به فدراسیون جهانی در صدد هستیم تا پس از تایید آن،‌ طبق قانون انتخابات را برگزار کنیم.
وی ادامه داد: با توجه به این که اساسنامه باید به تایید فدراسیون جهانی برسد، منتظر اعلام زمان تایید آن هستیم تا در نهایت وضعیت فدراسیون مشخص شود.
سرپرست فدراسیون دوچرخه‌سواری همچنین در مورد اردوهای تیم‌های ملی گفت:‌ نشست کمیته فنی فدراسیون با حضور کارشناسان و صاحبنظران این رشته برگزار شد و در خصوص نحوه برگزاری مسابقات و سیاست‌گذاری برنامه‌های آتی به نتایج خوبی رسیدیم.
هاشم‌کندی تصریح کرد: اردوی تیم ملی مردان و زنان در رشته سرعت و نیمه استقامت از روز گذشته در رشت آغاز  شد و اردوی تیم‌های ملی مردان و زنان در رشته استقامت نیز از ۱۴ آذر تا سوم دی در قشم برگزار خواهد شد.
 براساس اعلام اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری میزبانی رقابت‌های پیست قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۲ در شهر دهلی‌نو پایتخت هند به مدت ۴ روز از چهارم اسفند برگزار خواهد شد.
رقابت‌های قهرمانی آسیا در رشته جاده نیز فروردین ماه در تاجیکستان برگزار خواهد شد.
تهران- ایرنا- رئیس سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: پرونده رقابت‌های لیگ جاده بانوان با…
تهران – ایرنا – رئیس سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: با توجه به مشخص شدن زمان برگزاری…
تهران- ایرنا- اتحادیه جهانی دوچرخه سواری میزبان رقابت‌های پیست قهرمانی آسیا را اعلام کرد.
تهران- ایرنا- مراسم افتتاحیه جام جهانی فوتبال کشورهای عربی در شرایطی…
تهران- ایرنا- بسته ورزشی ایرنا در نهمین روز از آذرماه سال ۱۴۰۰ تقدیم…
تهران- ایرنا- مسابقات فوتبال جام جهانی عرب امروز(سه‌شنبه) در قطر آغاز…
تهران- ایرنا- سرمربی باشگاه رئال مادرید در نشست خبری پیش از دیدار…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari