آبادان – ایرنا – سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: قرارداد کادر فنی ۹ نفره تیم ۵۵ میلیارد ریال است که این مبلغ نیمی از مبلغ قرارداد یک سرمربی در سایر تیم‌های لیگ برتر هم نیست.
به گزارش ایرنا علیرضا منصوریان چهارشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و گلگهر سیرجان افزود: گلگهر تیمی بسیار مقتدر و مدعی است که نوع بازی این تیم را بارها بررسی کردیم و تیم را برای کسب سه امتیاز به میدان می‌فرستیم زیرا هواداران از ما انتظار پیروزی در خانه را دارند.
وی بیان کرد: کادر فنی روزی ۱۲ ساعت برای این دیدار وقت گذاشته و می‌دانیم بازی بسیار سختی نسبت به استقلال و پرسپولیس پیش روی ماست.
منصوریان با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش گفت: امروز برای ما فرقی ندارد چه کسی وارد زمین می شود، شعار ما همه برای آبادان است.
سرمربی تیم صنعت‌نفت آبادان گفت: برای این دیدار حسن بیت‌سعید، فرزاد جعفری و محمود مطلق‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.
وی انتقال تجربه به بازیکنان تیمش را در آینده تیم تاثیرگذار دانست و گفت‌: ما بازیکنان با تجربه خوبی داریم که تجربه خود را به جوانان منتقل می‌کنند.
منصوریان گفت:جوانان ما ستاره‌های آینده‌داری هستند و آنها باید در تیم حفظ شوند تا در سال‌های بعدی نیازی به خرید بازیکن غیربومی نباشد.
وی افزود: قبل از آمدن به آبادان از مشکلات مالی تیم صنعت‌نفت خبر داشتم و دوست داشتم در این تیم که پتانسیل زیادی دارد کار کنیم.
منصوریان بیان کرد: اگر به وضعیت تیم فوتیال صنعت‌نفت رسیدگی شود قطعا این تیم به بنگاه و معدن خروج بازیکن تبدیل خواهد شد.
سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان با ابراز رضایت از حضور در این تیم گفت: مردم آبادان مردمی مهمان نواز هستتد و ما سه بر یک از آنها عقب هستیم.
وی با اشاره به قرارداد ۳۰ میلیارد ریالی با صنعت‌نفت آبادان گفت‌: اگر در تیم قبلی می موندم چند برابر قرارداد مالی ثبت می‌شد اما دوست داشتم در شهری کار کنم که بنگاه بازیکن سازی است.
منصوریان افزود:همتای من در تیم‌های دیگر حدود ۱۵۰ میلیارد ریال قرارداد دارند اما امسال به شرایط مالی فکر نکردم.
وی گفت: بازیکنان ما احترام همشهریان خود را دارند، آبادان شهر اولین‌هاست. به لحاظ تاکتیکی جز بهترین‌های لیگ هستیم.
تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان فردا  (پنجشنب) از هفته پنجم لیگ برتر در ورزشگاه تختی میزبان گلگهر سیرجان است.
اهواز- ایرنا- آیین رسمی رویداد بزرگ محیط زیستی پایان مشعل سوزی و ارسال…
یزد- ایرنا- نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی بر رفع مشکل شهرهای تفت…
زنجان – ایرنا – رییس جمهوری اولویت دولت را پروژه های نیمه تمام عنوان…
قم – ایرنا – وزیر اطلاعات گفت: دولت سیزدهم با اتخاذ تدابیر و برنامه‌ریزی‌ها…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.