ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می گوید تیمش در بازی فردا در جام حذفی برابر گل گهر باید خیلی باهوش باشد.
علیرضا منصوریان در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با گل‌گهر سیرجان در جام حذفی، اظهارکرد: افتخار این را داریم به واسطه فوتبال به شهر خوب سیرجان آمده‌ایم و مردم خوب شهر را می‌بینیم. بازی بسیار سختی داریم و فکر می‌کنم آخرین روزی است که سرمربی عزیزم، آقای قلعه‌نویی روی نیمکت تیم گل‌گهر می‌نشینند. دستیاران او جزو دوستان بسیار خوب ما هستند. من ۲ سال پیش اینجا آمدم و تجربه‌ای سخت با آلومینیوم اراک داشتیم.
به گزارش ایسنا، وی در ادامه با بیان این که فردا باید خیلی باهوش باشیم، افزود: دقت و آنالیز خوبی از تیم آقای قلعه‌نویی داشتیم و نوع فوتبال آن‌ها تغییر کرده است. جریان فوتبال گل‌گهر کاملا متفاوت با سال‌های گذشته مربیگری آقای قلعه‌نویی است. آن‌ها خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند.
منصوریان عنوان کرد: در بازی با استقلال، این شانس را داشتیم که در نیمه اول کل جریان مسابقه را عوض کنیم ولی در نیمه دوم تنبیه شدیم. با این حال کل بازیکنان، دست به دست هم داده‌اند تا فردا با تمام وجود بازی کنند تا هم از اعتبار و شان خودمان و هم از اعتبار خوزستان و هوادارانمان دفاع کنیم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: امیدوارم بازی بسیار خوبی شود و خداوند هر تیمی که لایق است را راهی مرحله بعدی کند. ما سعی و تلاش مان را می‌کنیم تا با تمام وجود، پرچم فولاد را محکم در دست داشته باشیم و بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم. با این حال بازی بسیار سختی خواهد بود.
انتهای پیام

source

توسط varzeshikhabari