به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، «همیار سمپاد»، یکی از برنامه‌های سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان است که در راستای پذیرش مسؤولیت اجتماعی و عدالت آموزشی در مدارس فعالیت می‌کند.

این سازمان در نظر دارد به منظور مشارکت دانش‌آموزان، طراحی آرم طرح مذکور را به صورت فراخوان منتشر کند؛ نکته قابل توجه این است که این فراخوان ویژه دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان است و سایرین مجاز به شرکت در این فراخوان نیستند.

علاقمندان شرکت کننده به منظور ارسال طرح اولیه خود می‌توانند از سامانه my.medu.ir استفاده کنند؛ دانش‌آموز برای ورود به این سامانه باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کند.

طرح اولیه باید با حجم حدکثر 200 کیلو بایت در سامانه بارگذاری شود و بعد از انجام داوری و مشخص شدن سه طرح برتر، با نفرات برتر تماس گرفته خواهد شد تا طرح اصلی را با ابعاد بزرگتر ارسال کنند.

۱. هر دانش‌آموز، مجاز به ارسال یک اثر برای شرکت در فراخوان است.

۲. طرح باید با شرایط هویتی، آموزشی، همیاری و خدمت‌رسانی دانش‌آموزان سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان تطابق داشته باشد.
۳. رعایت اصل سادگی، زیبایی و پویایی الزامی است.
۴. طرح باید قابلیت استفاده در ابعاد کوچک، بزرگ و فرمت‌های چاپی و دیجیتالی رنگی و تک رنگ را داشته باشد.
۵. عدم شباهت و یا اشاره مستقیم یا غیر مستقیم به لوگوهای ثبت شده در سایر سازمان‌های داخلی و خارجی الزامی است و احراز کپی بودن اثر در هر مرحله، باعث حذف آن می‌شود.
۶. طرح ارسالی می توانـد بـه صـورت تصویری – نوشتاری و یا ترکیبی از هر دو باشد.
۷. فایل اولیه برای داوری با حجم حداکثر 200 کیلوبایت و فایل اصلی پس از اعلام نفرات برتر به صورت فایل فشرده ارسال شود.
8. اثرهای برتر پس از داوری در اندازه حداقل A4 و فرمت jpg یا Tiff با کیفیت یا فایل وکتوری با رزولوشن حداقل dpi 300 باشد.
9. رعایت حقوق مادی و معنوی طرح برگزیده با سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان است و این سازمان حق انتشار آرم برگزیده را دارد.
10. پس از انجام مراحل داوری به سه طرح برتر جوایزی اهدا خواهد شد و طرح اول به عنوان آرم نهایی «همیار سمپاد» انتخاب می شود.
11. آخرین مهلت شرکت در مسابقه بیست و پنجم شهریور 1402 است.
12. پیوست نمودن مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی و شماره تماس) ضروری است.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari