قسمت سوم برنامه پلی باکس که مختص گیمرها است را در یوتیوب طرفداری تماشا کنید.

به گزارش طرفداری، تا الان دو قسمت از برنامه جدید پلی باکس را تماشا کرده اید. کرش بندیکوت پر خاطره و بازی مایکل جکسون در سگا دو قسمتی بودند که از یوتیوب طرفداری تماشا کردید و در این برنامه سراغ یکی از بهترین بازی های بزن بزن تاریخ رفته ایم.

کارگردانی این برنامه بر عهده بهمن رضائی است و من مهدی پورپاکار در این قسمت به همراهی کیان موسوی شما را به عمق خاطرات گیم کودکی و نوجوانی تان می بریم. همچنین مهدی فیضی صفت (مدیر تولید)، علیرضا منوچهری و علی ابراهیمی (تصویربردار)، علیرضا ابراهیمی (تدوینگر)، علیرضا منوچهری (تیزر) و کیان موسوی (طراح گرافیک) دیگر دست اندرکاران این برنامه هستند.

در ادامه تیزر قسمت سوم پلی باکس را ببینید و متن آن را نیز بخوانید. ویدیوی کامل برنامه در یوتیوب طرفداری قابل مشاهده است:

یک مبارزه تاریخی، بزن بزن در حد مرگ، باران خون و استخوان، صدای شکستگی دنده ها، همه و همه در مورتال کمبت محبوب دنیای گیم جمع شده است. پیش از تجربه مورتال کمبت بهتر است به سن تان توجه کرده باشید چرا که این بازی رحمی ندارد و شما را با هر خشونتی همراه می کند. نسخه های اولیه مورتال کمبت همانند اکثر بازی های با اصالت و قدیمی روی سگا گسترش پیدا کرد و تجربه شد. مورتال کمبت تریلوژی مجموعه ای از کمبت ۱, ۲ و ۳ بود و اگر یک بار هم این بازی را دیده باشید محال است از آن خاطره نداشته باشید. زورآزمایی جانی کیج پر حاشیه با ساب زیرو خشن و مرموز، مبارز شرقی که همه بروسلی صدایش می کردیم، باراکای ترسناک و … قبل از اینکه وارد دنیای اچ دی و با کیفیت شوند، در سگا موجود بودند. این برنامه مخصوص طرفداران مورتال کمبت و هنرهای رزمی پیچیده است!

تماشای ویدیوی کامل برنامه:

مورتال کمبت، مبارزه ای در حد مرگ با چاشنی خون! / پلی باکس

source
عطر تلخ و خنک مردانه

توسط varzeshikhabari