تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال آ.اس‌رم ایتالیا پس از برتری شاگردانش مقابل فاینورد هلند و فتح نخستین دوره لیگ کنفرانس اروپا گفت: تاریخ جدیدی را برای باشگاه نوشتیم و به هواداران اطمینان می‌دهم که در رم می‌مانم.
به گزارش ایرنا؛ «خوزه مورینیو» پس از قهرمانی تیمش در لیگ کنفرانس اروپا، اظهار داشت: ۱۱ ماه پیش به رم آمدم و همان زمان متوجه شدم که هواداران و مجموعه تیم منتظر موفقیت هستند. در پایان سری‌آ توانستیم سهمیه لیگ اروپا را کسب کنیم و باید با برتری در فینال لیگ کنفرانس نیز، تاریخ جدیدی را برای باشگاه می‌نوشتیم.
وی افزود: از ابتدا به قهرمانی در این مسابقات امید داشتیم اما وقتی تیم‌هایی چون لسترسیتی، مارسی و فاینورد وارد رقابت شدند، کار ما دشوارتر شد. هدف اصلی ما، فتح این جام بود و به همین دلیل برخی امتیازات سری‌آ را فدای لیگ کنفرانس کردیم.
مورینیو در خصوص داشتن پیشنهاد از نیوکاسل و پاری‌سن‌ژرمن، عنوان کرد: به هواداران اطمینان می‌دهم که در رم می‌مانم. باید درک کنیم که مالکان و هواداران فوق العاده برای فصل آینده چه می‌خواهند زیرا درست است که ما تاریخ‌سازی کردیم اما می‌توانیم با این افراد حرفه‌ای، پروژه قدرتمندی بسازیم.
وی در خصوص مقایسه شدن با فرگوسن و تراپاتونی گفت: اعلام شد که تنها من به همراه این دو نام بزرگ موفق شده‌ایم در سه دهه مختلف جام اروپایی ببریم. شاید کمی پیر شده‌ام اما این افتخار برایم بسیار مهم بود.
تهران- ایرنا- تیم فوتبال رم با برتری برابر فاینورد فاتح اولین دوره مسابقات لیگ کنفرانس اروپا…
تهران- ایرنا- تفاهم‌نامه همکاری بین فدراسیون‌های تکواندو ایران و عراق…
تهران – ایرنا- «مهدی ترابی» وینگر خلاق سرخپوشان پایتخت قراردادش را…
تهران- ایرنا- تیم بسکتبال باویلچر مردان ایران در هفتمین روز از مسابقات…
تهران- ایرنا- ستاره فرانسوی بارسلونا حاضر به تمدید قرارداد با کاتالان‌ها…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
آی‌پی شما:
مرورگر شما:
آخرین بروزرسانی سایت: 1401-03-03 12:40

source

توسط varzeshikhabari