Jump to navigation
مورینیو از عملکرد شاگردانش در 45 دقیقه ابتدایی بازی با یوونتوس بسیار خجالت زده است.
دیدار یوونتوس و آاس رم در هفته سوم سری آ 2022/23 با تساوی 1-1 به پایان رسید. ژوزه مورینیو پس از این بازی گفتگویی با خبرنگاران داشت.
سرمربی رم در مصاحبه با DAZN گفت:
در پایان نیمه اول به بازیکنانم گفتم از اینکه سرمربی آنها هستم، خجالت می کشم. عملکرد آنها در نیمه اول مایه شرمندگی بود. مشکل تیم هرگز فنی نبود بلکه به نگرش بازیکنان ربط داشت. نباید به اینجا بیاییم و چنین عملکردی ارائه کنیم. دعا می کردم با همین یک گل به رختکن برویم تا برای نیمه دوم آماده شویم. در پایان بازی با الگری در مورد همین مسائل صحبت کردم. نمی‌ دانم می‌ توانم کلمات را همانطور که به او گفتم، اکنون به شما هم بگویم یا خیر. به او گفتم در نیمه اول به شکل شگفت‌ انگیزی خوش‌ شانس بودیم [جمله اصلی مورینیو غیرقابل ترجمه است] [از *** مدونا آوردیم!] اما در نیمه دوم این رم بود که کارهای بیشتری انجام داد.
با آن عملکردی که در 45 دقیقه نخست ارائه کردیم، باخت 1-0 خیلی خوب به نظر می رسید. عملا هیچ کاری نکردیم و فقط شانس آوردیم. شرایط در نیمه دوم کاملا متفاوت شد و البته پس از مصدومیت زانیولو و واینالدوم، متاسفانه گزینه های زیادی روی نیمکت نداشتم. الگری با وجود مصدومان زیادی که دارد، همچنان گزینه های متنوعی روی نیمکت در دسترس خود می بیند. اگر کاری به نیمه اول نداشته باشیم و نتیجه را بر اساس اتفاقات نیمه دوم آنالیز کنیم، آنگاه تیم شایسته پیروزی ما می شویم.
بیرون کشیدن جانلوکا مانچینی بین دو نیمه برای من سخت بود، زیرا معمولا مدافعان قربانی عملکرد وحشتناک تیم می شوند. از نیمه دوم بسیار خوشحالم و این یک امتیاز مهم برای ما است. کسب این امتیاز با توجه به جریان بازی در نیمه اول، احساس خوبی دارد. بازیکنان در نیمه دوم به صحبت های من واکنش نشان دادند و این نکته مثبت بازی بود.
در این نوع مسابقات، زانیولو بسیار تعیین کننده است چراکه قدرت انجام کارهای انفرادی را دارد و امشب خیلی فقدان او را حس کردیم. باید ببینیم سرانجام فردا کسی به ترکیب خط حمله ما اضافه می شود یا خیر. همه می دانیم او چه کسی است اما اسم نمی برم. (اشاره به بلوتی)
در پایان من می خواهم تا حد امکان با مردم و هواداران رم صادق باشم. خیلی راحت می توانستم به اینجا بیایم و بگویم که نابغه مربیگری هستم چون توانستم در نیمه دوم، همه چیز را تغییر دهم.
اخبار داغ 
منطقی حرف زد حداقل نمیاد بگه نیمه اول خیلی خوب بودیم
کلا مربی متوهمی نیست ، انتظار بیش از حد هم نباید از تیم رم داشت هنوز اسکوادشون در حد ان‌چنان بالایی نیست کلی توپ لو میدادن ، برحال با عناصری که در اختیار داره بد نتیجه نمیگیره
پلگرینی باید به خودش بیاد
اصلا قابل قبول نیست بازیش اصلا
از بقیه انتظاری نیست
قلعه نوعی ثانی
هیچوقت نشده ک گوزینیو بگه تو این بازی من مقصر بودم و تمام تقصیرات گردن منه. یعنی هیچوقت اشتباه نمیکنه؟ این چندسال اخیر ک کلا محو شدی . گوزینیو همین امسال درگیری با بازیکناشو شروع میکنه
بی خیال بابا
مورینیو بی ادب 🤡😂
یادمه یه بار با منچستر تو تورین بردی هوادارارو تحریک کردی😁
مایه خجالت؟!
شاید باورت نشه ولی عمو آلگری اکثر بازی ها با یووه همین مدلی مثل رم بازی میکنه یه دیروز رو عجیب تهاجمی بود 😅
لابد بازیکن ها مقصرن تاکتیک ها ی تو بی نقص!
چقدر بهتز مصاحبه میکنه چقدر به یووه و الگری احترام میزاره
بچه ها ممنون میشم حمایتم کنین ❤️💙
بررسی هفته سوم انگلیس و قرعه ucl و …
https://youtube.com/channel/UCIYezbcG7U-eWJpb8XG1_Nw
بازگشت غیر قابل ترجمه😂
عملکرد تیم؟
یا مربیگری خودت؟😂
همش دنبال اینه که حتما یه بهونه هم بیاره:
"البته پس از مصدومیت زانیولو و واینالدوم، متاسفانه گزینه های زیادی روی نیمکت نداشتم. الگری با وجود مصدومان زیادی که دارد، همچنان گزینه های متنوعی روی نیمکت در دسترس خود می بیند"
مدونا با 62 سال سن دوس پسرش 25 ساله بود
ولی بدبخت مدونا نشسته تو خونه ش داره استیکش می خوره
اون سر دنیا مورینیو میگه از کون مدونا آوردیم 😂😂
بشر یووه از پریماورا بازیکن میاورد تو بازی
😂😂اره گزینه های زیادی دارد تیم پریماوا هستن با ربیو تو اصلا خدای مربیگری بودی نیمه اول حداقل باید ۳ تا نوش جان میکردی که حیف
خخخخخ قضیه مدونا باحال بود نمیدونستم یه لفظ اینترنشناله
پس از کون آوردن یه لفظ بین المللی واسه خوش شانسی 🤔🤔

source

توسط varzeshikhabari