به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سید محمد موسوی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی‌های المپیک 2020 توکیو اظهار داشت: المپیک بزرگترین آوردگاه ورزشی دنیا است و برای هر ورزشکار باعث افتخار است که در آن شرکت کند. خدا را شکر که برای دومین بار می‌توانیم در رشته والیبال این سهمیه را کسب کنیم. تمام انگیزه و انرژی خود را برای این مسابقات خواهیم گذاشت. یک لیگ جهانی سخت را پشت سر گذاشتیم که البته بیشتر برای‌مان بحث تدارکاتی و آماده‌سازی برای المپیک داشت. امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم. کارمان سخت است، ولی سعی‌مان را می‌کنیم بهترین نتیجه را بگیریم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تدارک لازم و در حد المپیک فراهم شد یا نه؟ گفت: الان نه جای انتقاد است و نه جای صحبت کردن در این باره. من خیلی اهل گله‌گذاری و نق زدن نیستم، ولی اتفاق خاصی اضافه‌تر از سال‌هایی که المپیک نیست، نیفتاده است. با این وجود شرایط فدراسیون والیبال خوب است و فکر می‌کنم فدراسیون ما یک فدراسیون حرفه‌ای است و همه چیز طبق روال جلو می‌رود، ولی چیز بیشتری از آن نبوده است.
همچنین میلاد عبادی‌پور دیگر ملی‌پوش والیبال کشورمان عنوان کرد: همه ورزشکاران دنیا منتظر حضور در المپیک هستند تا خودشان را نشان بدهند و ورزشکاران ایران هم جزو همان ورزشکاران هستند. ما شب و روز خواب و آرزوی این را داشتیم که به المپیک برویم تا بتوانیم خودمان را در سطح عالی نشان بدهیم. فکر می‌کنم الان زمانش رسیده که به المپیک برویم و به همه ثابت کنیم که ایران و ایرانی جزو بهترین‌های دنیا است و مطمئناً این را به همه دنیا ثابت خواهیم کرد.
علی اصغر مجرد دیگر بازیکن تیم ملی والیبال هم اظهار داشت: این اولین تجربه المپیکی من است و یکی از بزرگترین آروزهای ورزشی‌ام این بود که در المپیک حضور داشته باشم. پس از حضور در لیگ ملت‌ها، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و روی نقاط ضعف کار کردیم. هدف‌مان این است که بهترین بازی‌ها را انجام بدهیم و بهترین نتیجه را بگیریم.
مهدی مرندی دیگر ملی‌پوش والیبال نیز گفت: فکر می‌کنم در المپیک قبلی نتیجه خوبی گرفتیم، چون به مرحله دوم راه یافتیم. امیدوارم در المپیک توکیو هم اتفاقات خوبی برای‌مان بیفتد؛ اینکه بتوانیم اولاً به مرحله بعدی برویم و دوماً یک نتیجه خوب بگیریم. می‌دانیم کار سختی است، اما قول می‌دهیم بهترین تلاش‌مان را در زمین انجام بدهیم.
وی درباره حمایت‌های صورت گرفته از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک عنوان کرد: خدا را شکر. خدا باید حمایت کند.
 
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.