بازیکن تیم فوتبال جوانان ایران با تاکید بر این که دیدار سختی برابر عراق دارند گفت: برای رسیدن به قهرمانی آسیا به چیزی جز بردن عراق فکر نمی کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال جوانان ایران برای گرفتن مجوز حضور در جام جهانی باید روز شنبه در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی ازبکستان برگزار می شود، تیم عراق را شکست دهد و به جمع چهار تیم برتر این مسابقات صعود کند.
میلاد کر بازیکن تیم فوتبال جوانان ایران در نشست خبری این دیدار گفت: این بازی حساسیت خاص خودش را دارد و با تمام تمرکز وارد زمین می‌شویم تا به پیروزی برسیم.
بازیکن تیم فوتبال جوانان ایران ادامه داد: با نهایت احترام به تیم حریف، به جز بردن به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم. هدف ما بردن و قهرمانی آسیاست. همه بازیکنان آماده هستند و شرایط خوبی دارند. شناخت خوبی از تیم عراق داریم.
وی درمورد اینکه آیا تاکنون در این سطح بازی کرده و آمادگی لازم برای حضور در بازی فردا را دارد، گفت: هر بازی حساسیت خاص خودش را دارد. چندین بار مقابل عراق بازی کرده‌ام و سبک بازی‌شان را می‌دانم. تیمی کاملا فیزیکی، خیلی خوب و توانمند است‌ اما اکنون به تنها چیزی که فکر می‌کنیم، برد است.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط varzeshikhabari